Agent Hunt - Tetikçi Katil

Agent Hunt - Tetikçi Katil APK indir

+ 13.8M
4.4
Bilgiler

Kategori:

Aksiyon oyunları

İndirin:
Agent Hunt - Tetikçi Katil on Google Play

Boyut

Paket ID

com.gnarlygamestudio.agenthunt

Android Versiyonu

6.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
En mükemmel nişancı aksiyon oyunu ""Agent Hunt: Gizlilik İşler"" geliyor.

""Agent Hunt"" oyununda, yüksek profilli hedefleri isabetli atışlarla ve beceriyle öldürmek için eğitilmiş, yetenekli ve ölümcül bir casus olacaksın. Rakipsiz nişancılık becerisiyle meşhur, efsanevi bir tetikçi olan Bay Mermi rolünü oynarken BŞN oyun dünyasındaki deneyimin ve bir nişancı olarak becerilerin sonuna kadar sınanacak.

Her birini avcı casus içgüdülerini kullanarak tespit edilmeden tamamlaman gereken zorlu senaryolardan oluşan hikâyeye kendini kaptır. Deneyimli bir kiralık katil olarak, hedeflerini bir cerrah hassasiyetiyle öldürmen gerek. Yüksek teknolojili silahlarını ve cephaneni kullan ve en büyük ajan aksiyonu kahramanı olduğunu ispatla.

Gerçekçi Grafikler: Casusların gizli dünyasını canlandıran çarpıcı görseller içinde kendini gizli ajan alemine kaptır.
Gizlilik Ustası Oynanış Özellikleri: Bu birinci şahıs nişancı oyununda bir tetikçi ol, katilleri avla, sızma sanatında ustalaş, sessiz ve isabetli atışlarla hedeflerini öldür.
Zorlu Avcı Casus Görevleri: Yüksek riskli görevleri kabul et, akıllı bir kiralık katil ol, stratejik planlama yap ve planını dikkatle uygula. Hedefin kaçmasına izin verme!
Çoklu Harita: Her biri kendine has zorluklara sahip hareketli şehirlerden düşman sığınaklarına kadar farklı ortamları keşfet.
Geniş Cephanelik: Son teknoloji ürünü silah ve gereçleri kuşanarak kendini profesyonel bir keskin nişancı gibi donat. Sonra en havalı birinci şahıs nişancı oyununda gizli operasyonlara başla.
Dinamik Ortamlar: Sürekli değişen durumlara uyum sağla, çevrenden faydalan ve gerçek bir gizli ajan gibi kimsenin seni fark etmemesini sağla.
Seçkin Ajan Aksiyonu: Kusursuz uygulamaların ve akıllı taktiklerin sayesinde, iyi eğitimli bir tetikçi ajan olarak birinci şahıs nişancılık becerilerini sergile.

""Agent Hunt"" oyununda iş birliği çok önemlidir. ""İki Casus"" çoklu oyuncu modunda başka bir becerikli ajanla iş birliği yapabilirsin. Birlikte hedefleri avlayabilirsiniz ve bu çok daha keyifli olur.

""Agent Hunt: Gizli İşler"" oyununda nefes kesici bir birinci şahıs nişancı deneyimine hazırlan! Hemen indir ve gerçekçi grafiklere, zorlu BŞN oyun görevlerine, çoklu haritalara, yoğun keskin nişancı oynanış özelliklerine kendini kaptır. Bakalım en üstün ajan sen olabilecek misin? Tetikçi ajan görevlerine çıkma zamanı.

Bu mükemmel casus macerasında en mükemmel tetikçi olmak için gerekenler sende var mı? Birinci şahıs nişancı oyunlarının zirvesi olan ""Agent Hunt"" oyununda değerini kanıtla ve dünyanın ihtiyacı olan gizli ajan rolünü oyna! Hemen indir ve tetikçi nişancıların aksiyon dolu dünyasına adım at!

Yenilikler

+ Hata düzeltmesi