Araba Oyunları - Araba Oyunu

Araba Oyunları - Araba Oyunu APK indir

+ 2.8M
3.1
Bilgiler

Kategori:

Rol oyunları

İndirin:
Araba Oyunları - Araba Oyunu on Google Play

Boyut

Paket ID

com.wisdomgames.car.parking.games.simulator

Android Versiyonu

5.1

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
gerçek araba sürme oyunları çok fazla eğlence sağlar. Peki ya bu hızlı araba oyunlarını 3 boyutlu olarak daha da çok oynamak isterseniz? arabalarla modern araba park etme oyunları oynayın ve hayatınızdan en iyi şekilde yararlanın. gerçek araba yarışı oyunları 3d, 3d bir ortamda nihai bir araba simülatörü oyununun keyfini çıkarabileceğiniz en iyi aşırı araba yarışı 3d oyunlarından biridir. gerçekçi ortamlara sahip geniş bir araç yelpazesi sunar.

araba oyunları 3d, tüm araba park etme oyunları sevenler tarafından beğenilecek inanılmaz bir aşırı araba simülatörü oyunudur. gerçekçi bir gerçek araba sürme ve park etme oyunu, gerçek hayatta park etme becerilerini öğrenmenizi sağlayacaktır. zafere giden yolu sürün ve park edin ve aşırı araba sürüş simülatörü oyununda en iyi sürücü olun.

Hiç otopark ustası olmak istediniz mi? bu harika 3d araba simülatörü oyununu edinin ve gerçekçi fizikle araba sürmeyi öğrenin. Sıkıcı park yerlerini unutun ve araba yarışı oyunlarıyla sürücü kursları, otoparklar, yarış pistleri ve daha fazlası gibi gerçekçi ve zorlu yerlere nasıl park edeceğinizi öğrenin. araba yarışı 3d oyunlarıyla bir yarış arabası ustası olun - tüm yarış oyunları sevenler için nihai simülatör oyunu. En sevdiğiniz arabayı seçin ve doğru yere park edin. harika grafikler ve gerçekçi bir araba sürme simülatörü ile bu, piyasadaki en iyi araba sürme oyunudur.

Arabanızı farklı otoparklara park edin ve ne kadar iyi yapabildiğinizi görün! kaç arabayı ateşe verebileceğinizi veya kaç arabayı paramparça edebileceğinizi görebileceksiniz. ayrıca otoparka büyük bir kamyon park edebileceksiniz.

araba oyunları 3d, araba park etme 3d oyunları sevenler için nihai araba park etme oyunudur. Bu araba simülatörü oyunlarıyla araba sürme ve park etme becerilerini öğrenin. farklı otoparklarda farklı arabalarla oynayın ve yepyeni bir spor araba sürüş deneyiminin keyfini çıkarın. Köprülerin tam değerini veya yan konileri göz ardı ettiyseniz, herhangi bir ayak bariyerine dokunmayın, oyun sona erecektir. dar patikalardan ve büyük konteynırlardan geçerken dikkatli sürün. yollar kaygan olduğu için köprülerden geçerken daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. arabanın motorunu seviye gereksinimlerine göre yükseltin. hedefe yaklaşmak için tüm park dönüşlerini temizleyin.

ana Özellikler
- birden fazla zorlu park etme görevi
- çok açılı kamera görüntüleri
- ödülleri kullanarak arabanızı yükseltin
- en iyi araba fiziği ve pürüzsüz kontroller
- 3d grafik ortamı

araba oyunları 3d, bir otopark simülatörü oyunudur. araba park etme simülatöründe araba kullanmayı ve park etmeyi öğreneceksiniz. Bu araba sürme ve park etme oyunu ile otoparkta herhangi bir arabayı sürmenize ve park etmenize izin verilir. Bu, zor modda veya kolay modda oynanabilen en iyi park etme oyunlarından biridir.

Yenilikler

Get the new update of "Car Simulator - Car Games 3D"
40 New Parking Levels added🥳
User Interface Improved
Control & Stability improved🛠️
Crash issues resolved✌️
New and Improved User Interface ADDED
Improved Gameplay Experience