Auto Clicker: Otomatik Tıklama

Auto Clicker: Otomatik Tıklama APK indir

+ 19.9M
4.8
Bilgiler

Kategori:

Araçlar

İndirin:
Auto Clicker: Otomatik Tıklama on Google Play

Boyut

Paket ID

com.speed.gc.autoclicker.automatictap

Android Versiyonu

7.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
✭ Yeni özellikler
birleşik tıklama modu, oyun algılama önleme ayarları, çoklu dokunmatik tıklama modunda bireysel hedef noktası ayarları

Otomatik Tıklayıcı, özel bir süre kullanarak herhangi bir konuma otomatik olarak dokunabilir veya kaydırabilir.
Tekrarlanan tıklama veya kaydırma gerektiren görevlerde size yardımcı olabilir ve oyun oynamak, otomatik beğenmek ve görevleri otomatik olarak kabul etmek için tıklama yardımcısını kullanmak isteyen kullanıcılar için uygundur.

Ana Özellikler:
✓Gecikmeli başlatma
Hızlı tıklamanız gerektiğinde telefonunuzu kullanmıyor musunuz? Önceden kaydedilmiş bir konfigürasyon veya yeni bir konfigürasyon olsun, dokunmaya ne zaman mutlu bir şekilde başlayacağınızı seçebilirsiniz.

✓Eşzamanlı tıklama modeli
Bir hedefe tek bir tıklama göreviniz için yeterli değil mi? Aynı anda birden fazla hedefe hızlı bir şekilde dokunmanız gerekiyorsa, Eşzamanlı tıklama modunu seçebilirsiniz.

✓Çok hedefli tıklama modu
Çoklu nokta modu, çoklu hedef noktalara sürekli tıklamayı destekler. Dahası, ikinci hedefi otomatik oynatmadan önce 10 tıklama arasında geçiş yapacak şekilde ilk hedefi ayarlayabilirsiniz.

✓Birleşik tıklama modu
Birleşik tıklama modu, aynı anda dokunma, kaydırma ve uzun basmayı destekler. Kombinasyon modu, daha iyi oyun çalıştırmanıza yardımcı olabilir.

✓Kenardan tıklama modu
Kenar tıklama modu, telefonunuzun ekranın üst, alt, sol ve sağ kenarlarını mutlu bir şekilde tıklamanıza izin verdiğinden, diğer otomatik tıklama araçlarının desteklemediği alanlara tıklayabilirsiniz.

✓Uygulamayı kendi kendine başlatma
Otomatik tıklama'ı ilk kez başlattığınızda, yalnızca başlatmak istediğiniz uygulamayı ve tıklama modunu seçmeniz gerekir. Yapılandırma, kendi kendine başlayan uygulamayı başlattığınızda otomatik olarak gösterilir, böylece ekrana bir sonraki dokunuşunuzda otomatik tıklamayı etkinleştirmenize gerek kalmaz.

✓Oyun algılama önleme
Bir oyunda otomatik tıklayıcı kullanırken tespit edileceğinizden endişe mi duyuyorsunuz? Algılama önleme özelliğinin kullanımıyla bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Çünkü tıklamaları rastgele aralıklarla ve rastgele bir koordinat aralığında gerçekleşecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

✓Kayıtlı yapılandırmaları içe ve dışa aktarın
Çok fazla yapılandırma varsa ve bunları sıfırlamak istemiyorsanız ne yapmalısınız? Otomatik tıklayıcımız, kaydedilen yapılandırmaların tek tıklamayla içe ve dışa aktarılmasına olanak tanır.

✓ Tıklama hedefinin dış görünümünü değiştirin
Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tıklama simgeleri stilleri sunuyoruz. Kişiselleştirilmiş tıklama simgeleri, sıkıcı tıklama işleminize ilgi katabilir.

✓Kayan kontrollerin şeffaflık ayarı
Otomatik tıklayıcımız, diğer işlemlerinizi engellemeden çift tıklayıp ayarlamanız için uygun olan kayan kontrolün şeffaflığını destekler.

Android için Otomatik Tıklayıcı ile telefonunuzu daha hızlı ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Otomatik Tıklayıcı nasıl kullanılır
Otomatik tıklama web sitesinde birçok Otomatik Tıklama kılavuzu yayınlıyoruz. Bunlar, otomatik tıklama oyunlarının kullanımını içerir.
Web sitesi adresi: https://www.gcautoclicker.com/
Otomatik Tıklayıcı YouTube Kanalı: gc auto clicker

Önemli Not: Otomatik tıklama, programın temel işlevleri için AccessibilityService API'yi kullanır.
1. Neden AccessibilityService API hizmetini kullanmalısınız?
✓A: Program, otomatik tıklama, kaydırma, senkronize tıklama ve uzun basma gibi temel işlevleri gerçekleştirmek için AccessibilityService API hizmetini kullanır.
2. Kişisel verileri topluyor muyuz?
✓A: AccessibilityService API arayüzü aracılığıyla herhangi bir özel bilgi toplamayacağız.
3. Yalnızca Android 7.0 ve üzerini destekler
4. KÖK izni gerekmez

Geri bildirim
- Herhangi bir öneriniz veya kullanım sorunuz varsa, lütfen drinkinggamesforparty@gmail.com

Yenilikler