Bebek Panda'nın Okul Otobüsü

Bebek Panda'nın Okul Otobüsü APK indir

+ 118.6M
3.9
Bilgiler

Kategori:

Eğitici oyunlar

İndirin:
Bebek Panda'nın Okul Otobüsü on Google Play

Boyut

Paket ID

com.sinyee.babybus.taxi

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Selam küçük şoförler. Yılbaşı yaklaşıyor! Gelin ve Yılbaşını burada geçirin! Farklı arabalar sürün, harika yolculuklara çıkın ve arkadaşlarınızla daha önce hiç yaşamadığınız deneyimler yaşayın! Hadi Yılbaşının sonsuz eğlencesini keşfedelim!

ARABA SÜR
Hazır mısın? Bir okul otobüsü, polis arabası veya inşaat kamyonu sürebilirsin! Direksiyonun önüne geç, direksiyonu kavra, arabayı çalıştır, gaza bas ve anaokuluna veya inşaat alanına sür! Oraya sorun yaşamadan varabilmek için trafik kurallarını öğrenmeyi unutma!

GÖREVLERİ TAMAMLA
Direksiyon başındayken, öğrencileri Yılbaşı alışverişi için süpermarkete ulaştırmak, bölge halkına hırsızları yakalamada yardımcı olmak veya bir ev ve dönme dolap inşa etmek gibi birçok ilginç görev üstleneceksin. Onları nasıl tamamlayacaksın?

ARAÇLARA BAKIM YAP
İleride bir araba yıkamacı var. Neden arabanı iyice yıkamayasın ki? Sabunla, fırçala, durula ve tamamdır. Araban yine harika görünüyor! Benzin istasyonunda arabana benzin doldurmayı da unutma!

Hedefine ulaştın! Eğlenceli bir yolculuktu, değil mi? Arkadaşlarını davet et ve birlikte harika bir Yılbaşı geçirin!

ÖZELLİKLER:
- Araba sürmenin tadını çıkar;
- 3 çeşit araba arasında seçim yap: okul otobüsü, polis arabası veya inşaat kamyonu;
- Arabanı yıkamak, bir hırsız yakalamak ve ev inşa etmek gibi 18 birbirinden ilginç görev;
- 8 arkadaş canlısı karakterle tanış.
- Çevrimdışı oynama desteği.

BabyBus Hakkında
—————
BabyBus olarak, çocukların yaratıcı güçlerini, hayal güçlerini ve meraklarını sergilemeleri için gayret ediyoruz. Çocukların dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerine yardımcı olmak için ürünlerimizi onların bakış açılarını dikkate alarak tasarlıyoruz.

BabyBus, şimdi dünyada 0-8 yaş arasındaki 400 milyon çocuk hayranı için çok çeşitli ürün, video ve daha birçok farklı eğitici içerik sunuyor! Çocukları eğitici 200'den fazla uygulama, 2500'den fazla çocuk şarkısı; Sağlık, Dil, Toplum, Bilim, Sanat ve diğer alanları kapsayan çeşitli temalarda animasyonlar yayınladık.

—————
İletişim: ser@babybus.com
Web Sitesi: http://www.babybus.com

Yenilikler

Bu güncellemede harita stilini değiştirmek, yeni bulmaca türleri eklemek, süpermarket ürünlerinin fiyatlarını ayarlamak gibi birçok iyileştirme yaptık! Oyun artık gerçeğe daha da yakın! Hemen gelip arabanı sür ve güncellenmiş oyunu dene!