Bebek Pandanın Süpermarketi

Bebek Pandanın Süpermarketi APK indir

+ 177.9M
4
Bilgiler

Kategori:

Eğitici oyunlar

İndirin:
Bebek Pandanın Süpermarketi on Google Play

Boyut

Paket ID

com.sinyee.babybus.shopping

Android Versiyonu

4.4

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Popüler Bebek Panda'nın Süpermarketi oyunu güncellendi! Tüm yeni ürünler artık alışveriş yapman için hazır! Ayrıca süpermarkette katılabileceğin birçok eğlenceli aktivite de var. Şimdi alışveriş listenle süpermarkette alışveriş yap!

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
Süpermarkette atıştırmalıklar, oyuncaklar, çocuk kıyafetleri, meyveler, bakım ürünleri ve günlük eşyalar gibi 300'den fazla çeşit ürün dahil olmak üzere birçok ürün var. Burada neredeyse istediğin her şeyi satın alabilirsin! Etrafa dikkatlice bakın, satın almak istediğin ürünler hangi rafta?

İHTİYACIN OLANLARI SATIN AL
Süpermarkete git ve Panda Baba'nın doğum günü için alışveriş yap! Doğum günü pastası, çiçekler, doğum günü hediyeleri ve daha fazlası! Sonra DA yaklaşan piknik için biraz yiyecek alalım! İhtiyacın olan her şeyi aldığından emin olmak için alışveriş listeni kontrol etmeyi unutma!

SÜPERMARKET AKTİVİTELERİ
Lezzetli yemekler yapmayı seviyorsan süpermarketin DIY aktivitelerini kaçırma! Dondurma, çilekli kekler, tavuk burgerler kremalı tost ve yumurtalı tart gibi sevdiğin herhangi bir popüler gurme yemeğini pişirebilirsin. Süpermarkete ileride birçok reyon eklenecek. Öncelikle yeni oyuncak yakalama makinesini dene!

ALIŞVERİŞ KURALLARI
Süpermarkette alışveriş yaparken raflara tırmanan, arabalarla etrafta koşuşturan ve kuyruğa kaynak yapan yaramaz insanlarla da karşılaşabilirsin. Bu canlı senaryo ve doğru yönlendirmeler sayesinde süpermarkette alışveriş yapma kurallarını öğrenecek, tehlikelerden korunacak ve alışverişini medeni bir şekilde yapabileceksin!

Bebek Panda'nın Süpermarketi'nde her gün yeni hikâyeler yaşanıyor. Gel ve harika bir alışveriş zamanı geçir!

ÖZELLİKLER:
- İki katlı bir süpermarket: 25'den fazla yer ve 300'den fazla ürün çeşidi;
- Alışverişin tadını çıkar: yiyecek, oyuncak, kıyafet, meyve, elektrikli ev aletleri ve daha fazlas;
- Makinede oyuncak yakalama, balık tutma, makyaj yapma, giyinme, yemek yapma ve daha fazlası gibi eğlenceli etkileşimler;
- Süpermarkette canlı bir atmosfer yaratmak için seçilmiş tatil dekorasyonları!
- Süpermarkette alışveriş yaparken güvenli alışverişin kurallarını öğreneceksin;
- Deneme hizmetleri: oyuncaklarla oyna, test ürünlerini dene vb.

BabyBus Hakkında
—————
BabyBus olarak, çocukların yaratıcı güçlerini, hayal güçlerini ve meraklarını sergilemeleri için gayret ediyoruz. Çocukların dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerine yardımcı olmak için ürünlerimizi onların bakış açılarını dikkate alarak tasarlıyoruz.

BabyBus, şimdi dünyada 0-8 yaş arasındaki 600 milyon çocuk hayranı için çok çeşitli ürün, video ve daha birçok farklı eğitici içerik sunuyor! Çocukları 200'den fazla uygulama, 2500'den fazla çocuk şarkısı; Sağlık, Dil, Toplum, Bilim, Sanat ve diğer alanları kapsayan çeşitli temalarda 9000'den fazla öykü.

—————
İletişim: ser@babybus.com
Web Sitesi: http://www.babybus.com

Yenilikler

Artık süpermarkette kendi dondurmanı yapabilirsin! Sadece en sevdiğin aromayı seç ve tadını çıkar! Ayrıca lezzetli soslar ve süslemeler de ilave edebilirsin! Üstelik meydan okuyabileceğin bir oyuncak tutma makinesi de var!