Braindom 2: Beyin & zeka testi

Braindom 2: Beyin & zeka testi APK indir

+ 71.8M
4.6
Bilgiler

Kategori:

Kelime oyunları

İndirin:
Braindom 2: Beyin & zeka testi on Google Play

Boyut

Paket ID

com.braindom2riddle

Android Versiyonu

7.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Aklınızı değiştirecek ve sizi zorlayacak zeka bilmeceleri: Kim kimdir? Kim yaptı? Babası kim? Bil bakalım kim? Çözebilir misin?

Bir trivia yıldızı gibi bölümleri geçmeyi seviyor musun?

Bir bilmece ustası gibi bilmeceleri ve gizemleri çözmek için gerekenlere sahip misiniz?

Braindom 2: Kim Kimdir? İmkansız zeka oyunları şüphesiz mobil cihazlar için zorlu trivia oyunlarından biridir.

Zihninize ve beyninize biraz güç vermek istiyorsanız, burası tam da bunu yapmak için harika bir yer. Bu popüler çevrimiçi oyun, kelimelerde, fotoğraflarda ve sorunun kendisinde gizlenmiş ipuçlarıyla birden fazla zeka oyunu ve bilmeceden oluşur.

Hilelerle dolubu oyunda bilmeceleri çözmek ve zor bulmacaları alt etmek için ipucu avcısı dedektif rolünü oynamaya hazır olun.

Bir bölüm trivia ve bir bölüm dedektif oyunu, Braindom 2: Kim Kimdir? İmkansız zeka oyunları, her seviyeyi geçerken size tatmin edici bir zafer hissi verecektir.

Braindom 2: Kim Kimdir? İmkansız zeka oyunları, beyni olağan düşünme biçiminden çıkarmanın zor bir yoludur. Harika bir zeka oyunu testi.

Çoğu IQ oyununun, IQ testlerinin ve beyin oyunlarının aksine Braindom 2: Kim Kimdir? İmkansız zeka oyunları, beyninizi geliştirmek için benzersiz bir konsepttir. Bu mobil oyun IQ'nuzu yükseltir, sizi kandırır, beyin yıkama düşünme alışkanlıklarınıza komik ve gülünç bir şekilde meydan okur.

Braindom 2: Kim Kimdir? İmkansız zeka oyunları de zihninizi keskinleştirmek için birçok zor bulmaca, birçok ücretsiz beyin oyunu ve akıl oyunu var ve tamamen ücretsiz bir oyun. Üst düzey ücretsiz mobil oyunlardan biridir. Zorlu bir iq testi!

Braindom 2: Kim Kimdir? İmkansız zeka oyunları, mobil cihazlar için en iyi oyunlardan biridir. Beyin oyun oynarken zihninizi yıkayın, ne güzel bir fikir!

En heyecan verici şey, herkes trivia yıldızı veya bilmecelerin ustası olmak için yarışırken, bir bilgi yarışması veya arkadaşlarınızla ve ailenizle oynadığınız bir parti gibi sıkılmayacaksınız.

Zorlu bulmacalar ve zeka oyunları ile beyninizi eğitmenize yardımcı olan bir Brain test.

Braindom 2 oynarken sayısız bilmece ve teaser ile beyne meydan okuyarak beyninizi çeşitli zorlu bulmaca oyunlarıyla eğitebilirsiniz. En iyi zeka uygulamalarından biridir.

Braindom 2: Kim Kimdir? Riddles Master Mind Game, yüzlerce eğlenceli oyun, bilmece oyunları, zor bulmacalar, beyin testleri, IQ testleri, kelime oyunları ve çok çeşitli trivia sunan mobil cihazlar için en iyi ücretsiz beyin oyunlarından biridir.

Bu oyun, bir dahi olup olmadığınızı kontrol etmek için zorlu sınavlar sunan IQ tabanlı bir beyin oyunudur. Orijinal bulmaca oyunları ve zorlu zeka oyunları ile bu uygulama beyninizi daha fazla düşünmeye iter, IQ seviyeniz yükselir. Zeka oyunları testinin tadını çıkarın!

Önemli özellikler:

Beyninizi güçlendirmek için benzersiz ve zor bir zeka oyunu.

Aldatıcılıklarına rağmen çözülmesi gereken yüzlerce zor trivia testi.

Arkadaşlarınızın IQ'sunu test etmek için beyin testini bir iq testi olarak da kullanabilirsiniz.

Gizemleri çözün, ipuçlarını bulun ve eğlenin.

Kutunun dışında düşünmek için beyniniz yıkanacak.

Kim ve kim bilmecelerinin bedava oyunu, tahmin et kim? Farklı durumlarda
Meydan okumayı seveceğiniz zor oyunlar.

Bilmece ustası olmak için süper yıldız IQ'ya sahip olmalısın.

Kolay oyun, beyin testi ve zor zihin bulmacası hepsi bir arada.

Rahatlatıcı oyunlar, trivia soruları stresinizi alacak.

Beyin gücünüzü artırmak için tonlarca trivia sınavı içeren zeka uygulaması.

Akıl oyunları için bu beyin yıkamayla beyninizi yıkayın.

Yenilikler

- Performans iyileştirmeleri
- Hata düzeltmeleri