Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi

Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi APK indir

+ 48.9M
4.8
Bilgiler

Kategori:

Kelime oyunları

İndirin:
Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi on Google Play

Boyut

Paket ID

com.braindom

Android Versiyonu

7.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Şaşırtıcı eğlenceli ve bağımlılık yapan zihin, zekâ, beyin, akıl ve IQ oyunu.

Braindom: en popüler zihin oyunlarının ve gündelik oyunların çok daha ötesinde bağımlılık yapan bir oyun.Aynı zamanda beyin oyunlarını, trivia oyunlarını, bulmaca oyunlarını, kelime oyunlarını, zeka oyunlarını geride bırakacak tuzaklı ve şaşırtmalı testler içeren bir beyin jimnastiği. Tüm bölümleri geçtiğizide dikkatinizin geliştiğini hissedeceksiniz.

Eğer bulmaca, bilmece, kelime oyunları, trivia oyunları, bilgi yarışması oyunları, zeka oyunları, beyin testi oyunları hayranıysanız ya da beyninizi yıkayıp kafanızı boşaltmak istiyorsanız, o zaman bu eğlenceli ve bağımlılık yapan zeka oyununu hemen indirin! Bain wash time!

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi - Akıl Oyunları IQ’ nuzu arttırmak için yeni eğlenceli ve ücretsiz bir beyin jimnastiği! Braindom çeşitli zekâ testleri, zor bulmacalar, hileli akıl oyunları, tuzaklı bilmeceler içermesinin yanında beyninizin farklı düşünebilmesini sağlayan etkileyici bir beyin geliştirici oyundur.Dahası quiz game tipindeki sorularla arkadaşlarınızla aranızdaki IQ farkını ölçün.

Braindom: Beyin Zekâ Zihin Testi- Akıl Oyunları zor ve aynı zamanda dikkatinizi ölçen hileli bir beyin testidir.IQ'nuzla gösteriş yapmanın tam zamanı. Farklı tipteki zor zeka soruları ile bağımlılık yaratan büyüleyici bir oyun.

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi - Akıl Oyunları sıradan kelime oyunları, bilmece oyunları, sayı oyunları, IQ oyunları gibi değildir.

Braindom'un harika özellikleri;

· Farklı ve sıradışı zeka oyunları!
· Yaratıcılığınızı arttırın!
· Sıradışı çözümler!
· Quiz game.
· Aptallık testi soruları!
· Kutulardaki farkları bulun!
· Dikkat, kibrit çöplerini dikkatli kullanın!
· Zorlukları aşmak için gerçek hayat mantığı uygulayın.
· Farklı oyun teknikleri deneyin, daha büyük düşünün!
· Bilginizi, hayal gücünüzü ve mantık becerilerinizi test edin.
· Detaylara odaklanın ve beyin gücünüzü artırın!
· Bir bölümde zorlandınız mı ipuçları sizleri bekliyor.
· Şaşırtmalı bilmecelere çözümler bulun!
· Zor ve Zihin Engelliler Zeka Oyunları: Kandırılırsınız!
· Beyin için harika bir egzersiz.
. Oynamak için birçok seviye mevcut
· Basit ve son derece bağımlılık yapan bir oyun.
· Her Yaş için Eğlence
· Vakit öldürmek için bire bir.
. Kelime oyunları, renk oyunları ve trivia beyin testi

Harika bir beyin ve aptallık testi! Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi - Akıl Oyunları zor, beyin yakan bağımlılık yapan ve büyüleyici bir oyun. Farklı bilmeceler, bulmacalar zihninizi zorlar ve zihinsel kapasitenizi test eder.Arkadaşlarınızla aptallık testi çözüp zeka seviyeleriniz mi karşılaştırmak istiyorsunuz?Doğru adrestesiniz.Aptallık testini çözüp IQ gücünüzü arkadaşlarınıza gösterin.

Her soruyu ve beyin testini çözmek için alışılmışın dışındaki mantık sizi şaşırtacak.Akıllı,zeki ve detay odaklıysanız, seviyeleri teker teker zorlanmadan geçerek eğlenceli ve hızlı zaman geçireceksiniz. Tabii ki, ön koşul zekice düşünmek ve zor bulmacaları çözmek!.Oyun sonunda beyninizin büyüdüğünü hissedeceksiniz.

Braindom beyin testi oyunu sade ama beyin yakan bir şekilde tasarlanmıştır, ücretsizdir ve şaşırtıcı özellikler içerir, her test zor ama imkansız değil, kesinlikle sevecek ve arkadaşlarınızla ve ailenizle oynayacaksınız.

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi - Akıl Oyunları, beyninizi zorlayan, zor zihin soruları, beyin bulmacaları, beyin testleri ve tuzaklı bilmeceler ile sizi zorlar.

Braindom mantıksal düşünme yeteneğinizi, zihninizi, belleğinizi geliştirir .
Bağımlısı olacağınız bu yaratıcı ve eğlenceli ücretsiz zor zihin oyunu testleri ile arkadaşlarınızla eğlenmek istiyorsanız Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi - Akıl Oyunları uygulamayı hemen indirin.

Hazırlanın! Şimdi oynayın, siz eğlenin ve beyniniz de güçlensin !
Bu bilmece oyununu çöz ve bilmece ustası yada başka bir deyişle the riddle master ol !
Beyin jimnastiği için bu kolay oyunu oyna, no brain wash !
Trivia dolu bu bulmaca oyununun tadını çıkar, trivia royale in kralı ol !

Yenilikler

- Performans iyileştirmeleri
- Hata düzeltmeleri