Büyük Vegas Gangster Oyunları

Büyük Vegas Gangster Oyunları APK indir

+ 8.7M
3.2
Bilgiler

Kategori:

Simülasyon

İndirin:
Büyük Vegas Gangster Oyunları on Google Play

Boyut

Paket ID

com.obg.real.thug.gangster.mafia.crime.city.survival

Android Versiyonu

7.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Gangster suçu şehir görevlerini gerçekleştirmek için kendinizi zenginliklerle yıkayabileceğiniz şehir mafya savaşlarına hoş geldiniz, bu yüzden Grand Vegas Gangster Oyunlarında bir hayat yaşamaya ve bir haydut kralını deneyimlemeye hazırlanın.

Gangster oyunlarının suç dünyasında, banka soygunu oyunlarında kendinizi savaş gangsterlerine karşı savunmaya hazırlanın. Farklı banka soygunu oyunu görevleriyle gangster suç oyunu açık şehri keşfedin, mafya kartelini kutulayın, aksiyon macera oyunları için Las Vegas şehrinde çete dünyasının farklı macera suç klanlarında son ödül için savaşın.

Çete vegas oyunlarında ve banka soygunu oyunlarında en efsanevi patron olmaya hazır mısın? Çılgın gangster şehir suç savaş oyunundan hırsızlardan paralı askerlere, sporculara ve iş adamlarına kadar yeraltı toplumundan yetenekli bireyleri bulmalı ve işe almalısınız. Gerçek gangster suçu, şehir mafya oyunları, banka soygunu oyunu ve çete vegas oyunlarıdır ve haydut kralın gerçek cesaretini sergiler ve çete savaşlarıyla ücretsiz bir açık oyun dünyasında şehrin lideri olur. Farklı görevlerle Hint bisikletine binmek ve gerçek gangster suç simülatörünün çete dünyası olarak farklı macera suçlarında oynamak için bu açık şehri keşfedin.

Mafya Şehri'nin gangster oyunu ve büyük gangster simülatörü aksiyon atış oyununda masumlar, savaşabilecekleri gangsterler ve büyük hırsızlık gangsterleri tarafından saldırı altındadır. Gangster mafyası şehri yönetiyor ve siz bu gangster mafya silahı savaşı ve çete savaşı oyununun bir parçasısınız. Sokak kavgaları ve mafya anlaşmaları bu gangster mafya oyununun bir parçasıdır; silahlı eylem görevleri aynı zamanda hırsız oyunlarındaki soygun görevlerini de içerir. Sokak kavgaları her zaman ve her yerde, bu açık dünyada dolaşın ve suç şehrinde farklı türde araçlar kullanın.

Suç simülatörünün suç şehri oyunu, bankayı ve masum insanları soymak için suç patronu olan suçlu soyguncular ve haydut mafya şehri ile doludur. Bu büyük mafya oyunlarında ve çete misyonu oyunlarında, Grand Vegas Gangster Games'in çete savaşı dövüş oyununda çete savaşı adamları üretildi. Gerçek gangster suç simülatöründe ve gangster oyunlarında büyük bir hırsızlık görevi imkansız değildir. Suç çeteleriyle ve aynı zamanda büyük mafyayla savaştığınız bu açık dünya nişancı oyununda şehir suç çeteleriyle dolu. Banka soygunu yapan sanal bir gangster olmak için çete savaşının eski intikamını almak istiyorsanız. Bu bir mafya ve çete savaşları macerasıdır, büyük gangster simülatör oyunu açık bir dünya oyunudur.

Grand Vegas Gangster Oyunlarının Özelliği:
- Mafya şehrinde Vegas suç simülatörüyle gerçek Gangster ortamı.
- Gerçek Gangster Vegas suç hırsızlığı simülatörü görevleri.
- Düşmanları püskürtmek için en son silahlar.
- Yumuşak, kolay ve pürüzsüz oyun kontrolleri.
- Mafya savaşları gibi atış oyunları atmosferini oynayın.
- Araba sürerken modern suç şehri savaş sahneleri.
- Açık dünya oyun ortamı.
- Uçan helikopterler, Lüks arabalar ve Hint bisikletleri.

Gerçek gangster suçu ve gerçek gangster dövüş oyununda aksiyon dolu büyük gangster intikamınızı alın. Büyük aksiyon Miami gangster oyunlarını oynayın ve Amerikan gangsterlerine ve şehir ahlaksızlığına karşı savaşarak şehre barış getirin. Mafya silahı atış oyunlarında ve gangster dövüş oyunlarında şehir gangsterlerini ücretsiz deneyimleyin.

Yenilikler