Cepte Şok

Cepte Şok APK indir

+ 6.8M
4.2
Bilgiler

Kategori:

Alışveriş

İndirin:
Cepte Şok on Google Play

Boyut

Paket ID

com.positive.ceptesok

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
ŞOK Market ürünlerini inceleyip, mobil uygulamamız ile dakikalar içerisinde fırsatları yakalayabilirsiniz. Online mağazamız ile tüm ihtiyaçlarınızı Cepte ŞOK güvencesiyle tamamlayabilirsiniz.

ŞOK Market sanal mağaza ile en taze meyve ve sebzelere, şarküteriden dondurulmuş ürünlere, giyimden kozmetiğe kadar birçok ürüne ulaşabilir ve market listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı kategorilerden yapacağınız alışverişlerde taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile geniş ürün yelpazemize ulaşarak online alışverişinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Cepte ŞOK’ta avantajlar çok, teslimat ücreti yok! Haftanın fırsatlarında ise en sevdiğin ürünler uygun fiyatlı ve ŞOK ucuz.

Cepte ŞOK alışverişlerinizi kolay ve güvenilir ödeme yöntemleriyle yapabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı seçenekleriyle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya kaydolurken otomatik oluşturulan ŞOK Cüzdan sayesinde kredi kartlarınızı Masterpass altyapısı ile kaydedebilirsiniz. Sonrasında bakiye yüklediğinizde de cüzdan hesabınızda bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. ŞOK Cüzdan hesabınızın içindeki QR Kodumu Göster menüsüne tıkladığınızda, ŞOK Marketlerin tüm mağazalarında geçerli olan bir kare kod görünür ve kasadaki alışverişinizi bu bakiye üzerinden hızlıca ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak, Cepte ŞOK Cüzdan üzerinden yaptığınız her 100 TL ve üzeri yüklemede 1 adet Şok yıldız kazanırsınız. Kazandığınız yıldızları da dilerseniz ŞOK Marketlerde veya Cepte Şok online mağazada kullanabilirsiniz.

Cepte ŞOK mobil uygulaması ile:

Adresinizi sisteme tanımlarsınız ve alışverişe başlarsınız.
Sipariş verirken ürünlerinizi hangi tarih ve saatte teslim almak istediğinizi belirtirsiniz.
Belirttiğiniz teslim günü ve saati geldiğinde, daha önceden seçtiğiniz teslimat yöntemine göre (adresinize teslim veya marketten gel al) ürünleriniz Şok Market'in personelleri tarafından adresinizde veya marketimizde teslim edilir. Siparişinizi ve tahmini teslimat süresini de anlık olarak takip edip tüm ihtiyaçlarınıza Cepte ŞOK kalitesiyle ulaşırsınız.

Yenilikler

Cepte ŞOK mobil uygulaması yenilendi! Hata düzeltmelerine ek olarak bazı optimizasyonlar ile market alışverişinizi ve kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımayı amaçlıyoruz.