Club TotalEnergies

Club TotalEnergies APK indir

+ 450.7K
2.1
Bilgiler

Kategori:

Işletme

İndirin:
Club TotalEnergies on Google Play

Boyut

Paket ID

com.mobilion.total.v2

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Club TotalEnergies mobil uygulaması ile yenilenen Club TotalEnergies'in sundugu birbirinden özel avantajların tadını çıkaracaksınız. Üstelik, aracınız hakkında ihtiyacınız olan her şey artık elinizin altında!

- "Club TotalEnergies" yenilendi, üstelik birbirinden değerli avantaj ve kampanyalarla!
- "Aracım" sayfası, sizin için bir seyahat asistanı olarak hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlandı!
- "Yakıt Tüketim Analizi" ile artık akaryakıt alımlarınızı aylık bazda analiz ederek kolaylıkla takip
edebileceksiniz!
- "Yol ve Yakıt Hesaplama" özelligi ise yollarda sizin en büyük yardımcınız olacak!

Club TotalEnergies mobil uygulamasında öne çıkan özellikler;

"Club TotalEnergies" üyesi olarak, tüm akaryakıt alımlarınızda puan kazanabilir, Club TotalEnergies kampanya ve avantajlarından anında yararlanabilir, yakıt alımlarınıza ait işlem detaylarına ulaşabilirsiniz.

"Mobil Ödeme" sayfası üzerinden araç plakalarınızı ekleyebilir, BKM Express güvencesiyle aracınızdan inmeden mobil ödemenin tadını çıkarabilirsiniz.
"Profilim" sayfasından kendi bilgilerinizi, "Aracım" menüsünden ise araç bilgilerinizi girerek uygulamanızı kişiselleştirebilirsiniz. Böylece, size özel kampanya ve avantajlardan kolayca haberdar olabilir ve bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

"istasyonlar" sayfasından size en yakın istasyonlara erişebilir, yol tarifi alabilir ve TotalEnergies istasyonlarindaki market, araç yıkama, yiyecek ve içecek servisi gibi hizmetleri filtreleyebilirsiniz.

"Yakıt Tüketim Analizi" ile akaryakıt harcamalarınızı kaydedebilir ve aylık tüketim analizlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

"Aracım" sayfasından aracınıza özel sayfa olusturarak aracınızın kasko, sigorta, bakım ve lastik bilgilerini ekleyebilir, bu bilgiler hakkında gerekli hatırlatmaları kurabilir ve ihtiyacınız olduğunda bu bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

"Yol ve Yakıt Hesaplama" sayfasından seyahat mesafenizi ve seyahatiniz boyunca ne kadar yakıt tüketeceğinizi planlayabilirsiniz.

"Haberler ve Duyurular" sayfasından TotalEnergies istasyonlari hakkında yeniliklere ve en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

"Bize Ulaşın" sayfasından TotalEnergies istasyonlarına kolayca ulaşabilir, müşteri hizmetleri ile telefonda görüşerek ya da iletişim formunu doldurarak tüm sorularınıza anında yanıt alabilirsiniz.

"Ürünler ve Fiyatlar" sayfasından güncel akaryakıt fiyatlarını listeleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

"Anket & Quiz" sayfasından çeşitli anketlere katılabilir, hem TotalEnergies istasyonlarını değerlendirebilir hem de çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Yenilikler