CrazyOffice-tokatla ve parçala

CrazyOffice-tokatla ve parçala APK indir

+ 24.4M
4.3
Bilgiler

Kategori:

Atari oyunları

İndirin:
CrazyOffice-tokatla ve parçala on Google Play

Boyut

Paket ID

com.freeplay.crazyoffice

Android Versiyonu

7.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Patronundan intikam alma vakti geldi!

Yine ofistesin ve patronun senden tekrar mesaiye kalmanı istiyor. Gıcık olmamak mümkün değil! Hesaplaşma vakti geldi. Gerçek hayatta patronuna tokat atmadan önce, son derece popüler bir stres önleyici oyun olan Crazy Office'i denemelisin!

Oynadığın çılgın oyunları düşündüğünde, daha fazlası olamaz mı diyorsun? Bu ofis oyunu, şimdiye kadar oynadığın tüm diğer iş oyunları arasında en çılgın olanı!

Ofis ortamın artık tüm öfkeni çıkarabileceğin bir enkaz alanı. Düşünmeyi bırak ve ortalığı yıkmaya başla: ofistekilerle dövüş, arkadaşlarını tokatla, mobilyaları yıkıp dök, bilgisayarları parçala ve tüm ofis katında tam bir anarşi ortamı yarat. Yalakalık yapan beyaz yakalılar, sinir bozucu yöneticiler ve pek parlak olmayan güvenlik görevlileriyle dövüşürken öfkenin yerini bir rahatlama hissi alsın.

Finaldeki hedefin olan CEO'ya ulaşmak için tüm ofisi yok etmeye bak. Tüm hayatın boyunca patronunu pataklamak istedin ve şimdi intikamını alman için beklediğin fırsat eline geçti! Ofisteki malzemelerden golf sopalarına kadar her şeyi patronuna vurmak için bir silah olarak kullanabilirsin. Bu tatmin edici stres önleyici oyunda iş arkadaşlarını teklemeleyip patronunu döverken eğlenmene bak. İş oyunları kısa bir rahatlama sağlar ama hiçbiri bu kadar tatmin edici olamaz! Son derece popüler bu tokatlama oyunu, yoga veya nefes alma egzersizleri haricinde, ofiste yaşadığın stresi ve öfke birikimini atman için en sağlıklı yol.

Ofiste geçirdiğin en harika gün için hazır mısın?
● Heyecan verici bir patron kavgası. Patronuna bir tane patlatıp ayın tokat şampiyonu olmaya ne dersin?
● Tatmin edici bir ofis parçalama seansı. Bu enkaz alanı simülatörü sınır tanımıyor. Ofisini yıkıp geç, sinirlerini bozan çalışma arkadaşlarınla dövüş!
● Muhteşem 3B grafikler. Ofiste gerçek bir deneyimi garanti ediyoruz!
● Sayısız ofis haritası. Ofislerden oluşan bu labirentte kaybolmamaya çalışsan iyi olur.
● Sınırsız silah cephanesi. Çalışma arkadaşlarını tokatla ve elinin altında olan herhangi bir nesneyle patronunu benzet.

Uzun süredir beklediğin stres önleyici oyun: Crazy Office! Bu, daha önce oynadığın masum iş oyunları gibi değil. Bu heyecan verici tokat oyununu hemen indir ve ofisin gerçek patronunun kim olduğunu herkese göster!

Yenilikler

Hi there!
Our update is finally here! In this version, we’ve added:
- General game improvements;
- Game balance update;
- Minor bug fixes for better user experience.