Erkek Kilo Verme Egzersizleri

Erkek Kilo Verme Egzersizleri APK indir

+ 105.2M
4.9
Bilgiler

Kategori:

Sağlık

İndirin:
Erkek Kilo Verme Egzersizleri on Google Play

Boyut

Paket ID

menloseweight.loseweightappformen.weightlossformen

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Evde yağ yakma ve kilo vermeye yönelik, erkekler için en iyi kilo verme uygulaması! Müthiş etkili yağ yakıcı egzersizlerle göbeği eritebilir, erkek memelerinden kurtulabilir, aşk tutamaçlarını yok edebilirsiniz. Kilo vermek ve formda kalmak için 30 günlük planı izleyin ve günde yalnızca 5-10 dakika ayırın!

Fazla kilolu veya eklem sorunları olanlara uygun düşük etkili seçenek sunulmaktadır. Spor salonu, ekipman gerekmez; kilo verip kas yapmak için yalnızca vücut ağırlığınızı kullanın. Yakılan kalorileri ve kilo kaybı ilerlemesini grafiklerde izleyebilirsiniz.

3 Zorluk Düzeyi
Hem başlangıç düzeyindekilere hem de profesyonellere uygun, herkese göre 3 düzeye sahiptir. Profesyonel fitness koçu tarafından tasarlanan bu egzersizler, erkeklerin sorun bölgelerine, karın kaslarına, göğse odaklanarak hızlıca kilo vermeyi ve karın kası yapmayı başarmanıza yardımcı olur.

Düşük Etki Seçeneği
Düşük etki modu, nazik ve etkili kilo verme egzersizleriyle eklemlere binen kuvveti en aza indirmenize olanak tanır ve sakatlanma riskini azaltır.

Erkek Memelerinden Kurtulun
Erkek memeleri yüzünden tişörtünüzü çekiştirip duruyor musunuz? Hedefli göğüs egzersizleri, göğüs yağını eritmenize ve yüz kızartıcı erkek memelerini yok etmenize yardımcı olur.

Göbeği Eritin
Testosteron nedeniyle erkekler orta bölgede yağ depolamaya daha meyillidir. En iyi karın kasları egzersizlerini birleştirin, inatçı göbeği daha da hızlı eriteceksiniz.

Antrenmanı Özelleştirin
30'u aşkın egzersizden kendi egzersiz rutinlerinizi oluşturun. Diz veya sırtınız sakatsa endişelenmeyin, istemediğiniz egzersizleri değiştirin. Ayrıca egzersiz sırasını ve dinlenme süresini de ayarlayabilirsiniz. En iyi sonuçları elde etmek için düşük kalorili bir diyete bağlı kalmanızı öneririz.

Özellik
- 3 zorluk düzeyi; erkek, kadın, başlangıç düzeyindeki ve profesyonel herkese uygun
- Düşük etkili egzersizler
- Kendi egzersiz rutinlerinizi özelleştirin
- Ekipman yok, spor salonu yok; vücut ağırlığına dayalı egzersizler
- Yağ eritme egzersizi, karın kası egzersizi, göğüs egzersizi, bacak egzersizi, kol egzersizi
- Egzersiz anımsatıcısı daha disiplinli olmanıza yardımcı olur
- Egzersiz ve kalori verilerini Google Fit'le eşitleyin
- Kilo kaybı ilerlemesini ve yakılan kalorileri izleyin
- Animasyonlar ve video kılavuz
- Egzersiz yoğunluğunu aşamalı olarak artırır

Ev Egzersizleri
Etkili ev egzersizleri mi arıyorsunuz? Şimdi evde egzersiz, bu app kısa ve etkili ev egzersizleri kilo yardımcı olacaktır!

Yenilikler