FOX: Haber, Dizi, Canlı Yayın

FOX: Haber, Dizi, Canlı Yayın APK indir

+ 7M
4
Bilgiler

Kategori:

Eğlence

İndirin:
FOX: Haber, Dizi, Canlı Yayın on Google Play

Boyut

Paket ID

com.foxtv.android

Android Versiyonu

8.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
FOX’un dizi, program ve haberlerini tek bir uygulamayla canlı izlemeye ne dersiniz? FOX dizilerinin bölümleri, fragmanları, oyuncuları, FOX programlarının dikkat çeken anları, tüm bölümleri ve canlı haber seçeneklerine her an her yerde erişebilmek için FOX uygulamasını indirin. Ayrıca canlı yayın izlemek FOX uygulamasıyla çok kolay.

FOX’ta; en sevilen dizilere, filmlere, programlara ve daha birçok favori içeriğe ulaşabilir, dijitale özel hazırlanan formatları tek dokunuşla izleyebilirsiniz. Canlı TV izlemek FOX ile çok daha keyifli!

🎥FOX DİZİLERİNİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN İZLEYİN.

Yasak Elma, Mahkum, İyilik, Gizi Saklı, Senden Daha Güzel veya favoriniz hangi FOX dizisi olursa olsun, artık dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebileceksiniz! Sadece bu kadar da değil, FOX uygulaması sayesinde FOX dizilerine canlı olarak ulaşabilirken, dizilerin fragmanlarına, oyuncu bilgilerine, özetlerine ve diziye dair pek çok içeriğe erişebileceksiniz. Favori diziniz hakkında bilgi edinmek artık çok kolay!

🎤FOX PROGRAMLARINI ASLA KAÇIRMAYIN.

Çağla ile Yeni Bir Gün, İbrahim Selim ile Bu Gece, En Hamarat Benim, Orta Sayfa, Memet Özer ile Mutfakta, Fulya ile Umudun Olsun... Sizin favori FOX programınız hangisi? Favoriniz hangisi olursa olsun, artık tüm FOX programları tek uygulama ile cebinizde. Favori programlarınızı, canlı TV izleme seçeneğiyle anında izleyebilecek, yeni bölümlerini kaçırmayacak, fragmanlarına göz atabileceksiniz. FOX programlarına dair tüm bilgiler FOX uygulamasında.

📰FOX ANA HABERİ CANLI İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Türkiye’den ve Dünya’dan son gelişmeleri ve güncel haberleri FOX uygulamasından öğrenmek çok kolay! Uygulamada canlı haber izleyebilir, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ve diğer tüm haber bültenlerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. FOX Haber sayesinde tarafsız şekilde her şeyden haberdar olacaksınız. Eğer haberleri canlı olarak izleyemediyseniz üzülmeyin, çünkü FOX uygulamasıyla istediğiniz yerde istediğiniz zaman haber izlemek çok kolay!

Cebinizde taşıdığınız TV’niz haline gelecek FOX uygulamasında yapabileceğiniz diğer şeylerden bazıları şunlar:

● FOX’un canlı yayınını izleyebilirsiniz.

● FOX ile haftalık yayın akışına kolayca erişebilir favori dizilerin yayın zamanlarını takip ederek beğendiğiniz videoları

sevdiklerinizle anında paylaşabilirsiniz.

● FOX dünyasındaki en güncel dizi ve program haberleri ve gelişmelerini öğrenebilirsiniz.

● Favori dizilerinizi, programlarınızı ve haberleri izlemek dışında bu dizi ve programların fragmanlarına erişebilir, oyuncu ve sunucularına dair bilgi edinebilir, ilgili dizi ve programların galerilerine göz atabilirsiniz.

● Arşiv kısmından Mucize Doktor, Son Yaz, Savaşçı, Sen Çal Kapımı, Aşk Mantık İntikam, Her Yerde Sen ve Kadın gibi FOX’un eski dizi ve programlarına göz atabilir ve dilediğiniz diziyi ve programı izleyebilirsiniz.

Bunlar ve çok daha fazlası için FOX uygulamasını hemen şimdi indirin!

Detaylı bilgi için www.fox.com.tr’yi de ziyaret etmeyi unutmayın.

FOX dünyasına dair tüm yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı da takip edin!

👤www.facebook.com/FOXTelevizyonu

🐦twitter.com/foxturkiye

📸www.instagram.com/foxturkiye/

📹www.youtube.com/user/TVFOX

🖼️www.pinterest.com/foxturkiye/

Yenilikler

Kullanıcı yorumlarına istinaden gerekli düzenlemeler yapıldı.