GNÇ

GNÇ APK indir

+ 14.6M
3.5
Bilgiler

Kategori:

Eğlence

İndirin:
GNÇ on Google Play

Boyut

Paket ID

com.solidict.gnc2

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Kazanma ve eğlence GNÇ’de. Favori markalardan indirimler, birbirinden eğlenceli oyunlar ve hediye internet fırsatları…
GNÇ’nin sürprizleri her an cebinde. Üstelik avantajlardan faydalanman için Turkcell’li olmana gerek yok, GNÇ şimdi herkese açık!

• İnternetin yetmiyor mu? Çatlat ile sen de GNÇ’nin internet dolu dünyasına katıl. Her hafta 2 kez şanslı yumurtanı çatlat, hediye GB fırsatlarını kaçırma!
• Yıldızları topla hediyeleri yakala! Galaksi’de her gün topladığın yıldızlarla sana özel marka hediyeleri ve GB’lardan birini kap!
• Canın sıkıldıysa GNÇ dünyasındaki eğlenceli oyunları keşfet ve oyun liginde rekabete katıl, heyecanı arttır! İster sayılarla ister kelime oyunlarıyla istersen de gol atarak internet kazandıran oyunlarla GB’ları yakala!
• GNÇ ile favori markalarından alışveriş yapar, kahve içer, eğlenir ve kazanırsın. Yenilenen marka fırsatlarını takip eder, sürekli kazanmanın tadını çıkarırsın.
• GNÇ de ayrıca Turkcell’lilere özel hattınla ilgili tüm detaylara ulaşabilirsin. Kalan kullanımlarını görüntüleyebilir; internet, dakika ve SMS olarak tüm detaylara ulaşabilirsin. Faturalarını inceleyebilir, aynı zamanda faturanı ödeyebilir ve TL yüklemesi yapabilirsin. Sana özel sunulan paket ve tarifeleri keşfedebilirsin.

Yenilikler

Kazanmanın kısayolu GNÇ’de sana en iyi deneyimi sunmak için, geri bildirimleri dinleyerek, bazı iyileştirmeler yaptık. Geri bildirimlerle kendimizi geliştirmeye ve sana yenilikler sunmaya devam edeceğiz, bizi takipte kal :)