İPApp

İPApp APK indir

+ 2.3M
4.8
Bilgiler

Kategori:

Alışveriş

İndirin:
İPApp on Google Play

Boyut

Paket ID

com.felece.ipragaz

Android Versiyonu

6.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
İPApp uygulaması, İpragaz güvencesiyle uygun fiyatlı online tüp & tüpgaz siparişi ve kampanyalı otogaz alımı yapmanızı sağlar.

İPApp Neler Sunar?

İPApp’de Tüp, Tüpgaz ve Otogaz Fiyatları Çok Uygun!

Artık akıllı telefonunuzdan kolay, hesaplı fiyata tüp ve tüpgaz siparişi verebilir, otogazınızı kampanyalı alabilirsiniz. İPApp’e özel indirimlerden yararlanarak İpragaz güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz.

İPApp ile Otogaz İndirimlerini Kaçırma!

İPApp kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı otogaz almanız için sizi en yakın İpragaz Otogaz istasyonuna yönlendirir.

İPApp’le Puan Kazan, İndirimleri Yakala!

İPApp’den vereceğiniz siparişlerinizden puan kazanabilir, kazandığınız puanları dilerseniz otogaz alımında harcayabilir, her siparişinizi avantaja dönüştürebilirsiniz. Tüpgaz siparişi vermeden de otogaz alımı yapabilir, kampanyalardan iPApp ayrıcalığıyla yararlanabilirsiniz.

İPApp’le Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz

iPApp avantajların yanında size pek çok kolaylık da sunar. iPApp sayesinde tüpünüzü en kısa zamanda size gelecek şekilde, uygun zamanınızı belirterek sipariş edebilirsiniz. Siparişlerinizi kolayca tekrarlayabilir, kayıt tutabilir ve dilediğinizde hesabınıza girip kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz. İpragaz’ın size sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilir, isterseniz ödemelerinizi kapıda yapabilirsiniz.

iPApp size tanıdığınız, bildiğiniz İpragaz kalite ve güvenini sunar. İpragaz servis elemanlarının güler yüzlü hizmetine mümkün olan en kısa zamanda ve en hesaplı fiyata ulaşmanızı sağlar. Ayrıca görüş ve önerilerinizi de bizimle kolayca paylaşabilir, kalite ve hizmette mükemmeliyet yolculuğumuzda bize destek olabilirsiniz.

İPApp’de Hangi Ürünleri Satın Alabilirsiniz?

Küçük Piknik Tüpü: Geniş & Dar Çemberli
12 kg: Uzun Tüp & Şişman Tüp
Dedantör Çeşitleri
LPG Hortumları

Avantajlarla dolu iPApp’ı hemen indirin. Enerjinin her halini, Türkiye’nin her yerine ulaştırmak amacıyla çalışan İpragaz’ın size sunduğu tüm kolaylıklardan yararlanın.

Detaylı bilgi için https://ipapp.ipragaz.com.tr/tr/’yi de ziyaret etmeyi unutmayın.
İpragaz İPApp avantajları ve yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Yenilikler

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri yapıldı