Iron Suit: Süper Kahraman

Iron Suit: Süper Kahraman APK indir

+ 53.8M
3.7
Bilgiler

Kategori:

Game casual

İndirin:
Iron Suit: Süper Kahraman on Google Play

Boyut

Paket ID

battle.iron.suit

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Dikkat dikkat! Uzaylılar dünyaya saldırıyor! İnsanlık bir ölüm kalım dönemecinde. Dünyanın kaderi bir süper kahraman olarak sana bağlı. Bu süper kahraman simülatöründe, demir kostümünü kuşan ve insanlığın kurtuluşu ve özgürlüğü için savaş.

SÜPER KAHRAMAN KOSTÜMÜNÜ OLUŞTUR

Süper kahraman yolculuğuna demir bir zırh yaparak başlıyorsun! Yeni parçalar satın alıyor, muazzam Element Taşlarını kullanarak yeni süper güçler kazanıyorsun. Süper kahraman kostümün müthiş savaşlarda hayatını kurtaracak.

DÜŞMAN GÜRUHLARINA KARŞI KOY

Filmlerde gördüğün savaşları unut, bu oyunda göreceklerinin yanında onlar çizgi film gibi kalır. Binlerce düşman dünyaya saldırıyor ve görevin tüm süper kahraman güçlerini kullanarak bu düşman güruhlarını def etmek.

BİR MEGA ROBOT YARAT

Demir kostümün ne kadar çok parçadan oluşuyorsa düşman karşısında o kadar az hasar alıyorsun. Parçaları birleştirerek bir MEGA SAVAŞ ROBOTUNA dönüşebilirsin. Akın akın gelen düşmanların arasından kostümüne çizik bile almadan çıkacaksın.

BOSS SAVAŞLARI

Müthiş uzaylı bosslarla savaşmaya hazır mısın? Elinden geleni ardına koymamalısın. Adeta düşmanı tokatlar gibi art arda ekrana dokunarak rakibe aman verme.

Bu iron man oyunu neden seveceksin:

- Muhteşem dövüş oyunu
- Orijinal süper yetenekler
- Bir sürü yükseltme
- Keyifli Boss savaşı mekanikleri
- Basit kontroller
- Harika grafikler

Ee, daha ne bekliyorsun? Müthiş demir kostümünü hemen oluştur ve dünyayı uzaylı istilasından kurtar! Iron Suit: Süper Kahraman simülasyonunu hemen indir ve savaşa başla.

Yenilikler

Küçük hata düzeltmeleri