Kangoo Drift & Araba Oyunu

Kangoo Drift & Araba Oyunu APK indir

+ 262.6K
4
Bilgiler

İndirin:
Kangoo Drift & Araba Oyunu on Google Play

Boyut

Paket ID

com.clapgames.kangoodriftarabaoyunu

Android Versiyonu

5.1

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Araba Oyunları ve kangoo oyunları oynamaktan keyif mi alıyorsun? O zaman bu oyunu hemen indirmelisin. 500'den fazla modifiye seçenekleri ve drift, yarış modları ile yeni oyunumuz yayında!

Araba Oyunları 2023 sevenler için hazırlanan Kangoo Araba Oyunumuz, usta şoförler için hazırlanmıştır. Yarış oyunları ve simulatör oyunları sevenler bu oyunumuzu mutlaka indirmelidir.

Sınırsız modifiye seçeneği ile Kangoo arabanı modifiye et. Arabanın rengini, cam filmini, rüzgarlığını, jantlarını dilediğin gibi değiştir. 100'lerde çıkartma arasından en beğendiğin stickeri araban için seç.

Araba oyunları ile Kangoo model arabanı seç ve kaza yapmadan gerçekçi oyunumuzu oyna! Oyunumuzda para kazanmak için görevleri bitirmelisiniz. Görev bitirdikçe altın sayın artacaktır.

Kazandığın paralarla arabanı dilediğin gibi modifiye edebilirsin. Eğer sende drift atmaktan hoşlanıyorsan hemen drift moduna gir ve dilediğin gibi drift atmaya başla.

Oyun Özellikleri
- Açık dünya
- Araçtan inip-binme
- Araç renkleri
- Jantlar
- Cam filmler
- Rüzgarlık
- Egsozlar
- Çıkartmalar
- Plaka değiştirme
- Yüksek Kalite Grafikler
- Kocaman şehir
- Direksiyon, korna, sinyal, far
- Gerçekçi araba fiziği
- İçten sürüş
- Drift atma modu
- Serbest sürüş

2023'ün en iyi araba oyunlarından olan Kangoo Yarış ve Drift oyunu tamamen Türk yapımı ve ücretsizdir. Türk yapımı oyunlar kategorisinde zirvede olan oyunumuz Ultra HD grafiklerle hazırlanmıştır.

Kangoo yarış ve drift oyunumuzun en büyük özelliği internetsiz oynayabiliyor olmanızdır. Evet yanlış duymadınız, internetinizi kapatıp araba oyunumuzu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN
* Website: http://clapgames.app
* Bizi Instagram'dan takip edin: https://www.instagram.com/clapgamesreal/

Araba oyunumuzu beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın. Keyifli oyunlar.

Yenilikler

- Optimizasyon çalışmaları yapıldı