kıble bulma pusulası kıble yön

kıble bulma pusulası kıble yön APK indir

+ 10.7M
4.1
Bilgiler

Kategori:

Yaşam tarzı

İndirin:
kıble bulma pusulası kıble yön on Google Play

Boyut

Paket ID

prayertime.compassdirection.qiblafinder.hijricalender

Android Versiyonu

6.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
kıble yönü bulma:
kible pusulasi - Kıble Yönü uygulaması, tüm Müslümanların GPS teknolojisi ile dünyanın herhangi bir yerinden %100 doğru Kıble yönünü bulmaları için tasarlanmıştır. Kıble pusulası, Kıble yönünü doğru bir şekilde belirtmek için bir GPS yardımıyla mevcut konumunuzu kullanan bir GPS pusula uygulamasıdır. Kıble Yön Pusulası, enlem ve boylam ile Kuzey, Güney, Doğu, Batı yönleri hakkında bilgi alır. Kıble Pusulası, manyetik alanlara ve gerçek kuzeye gerçek zamanlı yönelimi gösterir. Android için bu Kıble Pusulası, nerede olursanız olun namaz için Kıble'yi bulur, çünkü dünyanın her yerindeki her Müslüman namaz kılarken Kıble yönüne bakar. Kıble Bulucu uygulamasıyla doğru namaz vakitleri bildirim uyarıları alın. Bu Kıble pusulası uygulamasının android cihazlar için bir Akıllı Pusulası olduğundan, etkili bir yön bulma aracı olarak çalışır ve cihazınıza önceden yüklenmiş Kıble Pusulası - Kıble Yönü uygulamasından yararlanmanın birçok yolu vardır.

Kıble Pusulası uygulamasının temel özellikleri: kıble bulma pusulası diyanet

• Kıble Pusulası uygulamasını kullanmak kolaydır.
• Kıble Yön Pusulası çekici bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
• Kıble pusulası uygulamasını kullanmak için kullanışlı ve kullanışlı.
• Android için %100 doğru Kıble Yönü pusulası.
• Zarif tasarımlara sahip birden fazla Kıble pusulası kadranını seçin.
• Haritadaki bir ok, bulunduğunuz yerden Kıble yönünü gösterir.
• Doğru İslami takvim ve Hicri takvim.
• Kıble Bulucu ile en yakın camilerin yerlerini gösterin.
• Geçerli konumla (enlem ve boylam) gün doğumu ve gün batımı saatlerini görüntüleyin.

Kıble Yönü uygulamasının evrensel kullanımı: pusula ile kıble bulma

• Kıble Yönünü Bulma.
• Günlük Ayaat & Duas'ı okuyun.
• Dualar için Uyarılar.
• Günlük sabah ve akşam Zikir'i sayın.
• Tam Namaz zamanını bulun.
• İslami tarihi kontrol edin.

Kıble Yönü pusulası, pusula kadranı üzerinde inanılmaz derecede yumuşak hareket eden bir yön okuna sahiptir ve bu, doğru Kıble yönüne çok kolay ve doğru bir şekilde yönelir. Android için Kıble Pusulası, bir GPS haritası kullanarak tam mobil ekranda Kıble yönünü bulabilir. Kıble pusulası, tam yönü gösterir ve canlı GPS navigasyonunu kullanarak doğru açıyı hesaplar. Kıble Bulucu pusula uygulaması, insanların ülke veya dünyanın her yerinde çok seyahat ettikleri için %100 doğru Kıble yönünü bulmalarına yardımcı olur. Dijital Pusula, güneşin doğup batacağı yönü göstermeye yardımcı olur.

Mekke Bulucu pusulası, android kullanıcıları için doğru Kıble pusulası uygulamasıdır. GPS haritasında Kıble bulucu ile dünyanın her yerinden Mekke yönünü ve konumunu görüntüleyin. Kıble, Suudi Arabistan Mekke'de bulunan ve doğru bir Kıble pusulası uygulamasıyla Kabe olarak da adlandırıldığından, Kabe'nin yönü harita üzerinde kolayca bulunabilir. Doğru Kıble yönünü bulmak için Google oyun mağazasından Kıble pusulası uygulamasını edinin.

Kıble bulucu uygulaması ile Hicri Takvim, size Hicri takvim tarihleri ​​​​ve İslami olaylar olan mevcut İslami takvimi, İngiliz Takvim Tarihleri ​​ile birlikte alır. Bu Kıble pusulası uygulaması, en iyi ve en doğru Hicri takvim tarih dönüştürücüsünü sağlar. Doğru Kabe yönünü almak için en hassas Kıble pusulası uygulamasını indirin.

En Yakın Cami, Kıble Pusulası uygulaması tarafından sağlanan mevcut konumunuza yakın Cami'yi bulmanın harika bir özelliğidir. Bu Kıble bulma uygulaması ile en yakın Mescidi kolayca bulabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinde namaz kılmak için doğru namaz vakti bildirimi için bu Kıble bulucu uygulamasını kullanabilirsiniz.

Not:
Doğru bir sonuç almak için cihazı düz bir yüzeyde kullanarak Kıble pusulası uygulamasıyla Kıble yönünü bulun.
Kıble yönü ve namaz vakitleri dünyanın farklı yerlerinde farklılık gösterdiğinden. Bunun için öncelikle cihazın yakınında herhangi bir elektromanyetik alan ve metal nesne olmadığından emin olun ve doğru Kıble yönü ve namaz vakitlerini almak için Kıble pusulası uygulamasının ayar ekranında doğru Namaz vakti hesaplama yöntemlerini seçin.

Yenilikler