Kompanion: Aralıklı Oruç 168

Kompanion: Aralıklı Oruç 168 APK indir

+ 804.7K
4.5
Bilgiler

Kategori:

Sağlık

İndirin:
Kompanion: Aralıklı Oruç 168 on Google Play

Boyut

Paket ID

com.kompanion.fasting.android

Android Versiyonu

7.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Aralıklı oruç tüm dünyada bilinirliği hızla artan, ne yediğinden çok ne zaman yediğine odaklanan bir beslenme sistemi. Yaşam tarzına göre şekillendirebileceğin aralıklı oruç planıyla sürdürülebilir sağlıklı alışkanlıklar geliştirebilir, kalıcı yağ yakımı elde edebilirsin.

Aralıklı oruç ile çıktığın kilo verme yolculuğunda daima seninle olacak ve ihtiyacın olan motivasyonu sağlayacak yol arkadaşın Kompanion artık yanında! Bu yolu birlikte yürümek; sana özel çizilmiş bir yol haritası, uzman tavsiyeleri ve doğru motivasyonla başarıya doğru emin adımlarla ilerlemek demek. Kompanion olarak, aralıklı oruçtan en etkili şekilde nasıl faydalanabileceğin konusunda sana özel bilgiler sunarak yolculuğunda sana yön göstermek için heyecanla bekliyoruz.

Beslenme uzmanlarımızın bilimsel araştırmalara dayanan çalışmaları ile kendinin en iyi versiyonuna ulaşma yolculuğunda her zaman yanındayız.

İHTİYACIN OLAN HER ŞEY KOMPANION’DA:

SAYAÇ - Sayacı kullanarak aralıklı orucunu başlat ve bitir. Böylece oruçlarını kayıt altına alabilirsin.

SANA ÖZEL HAZIRLANMIŞ ORUÇ PLANI - Fizyolojine en uygun aralıklı oruç planını titizlikle hazırlıyor ve sunuyoruz. Bu planın yanı sıra yaşam tarzına ve ihtiyaçlarına göre kendi kişisel planını da oluşturabilirsin.

BEDENSEL DEĞİŞİMLER - Plus özellikler ile aralıklı oruç sırasında bedeninde yaşanan dönüşüme tanıklık et.

FARKINDALIK - Aralıklı oruç sırasında nasıl hissettiğini kaydet ve oruç sırasındaki mod değişimlerini grafik üzerinde görerek farkındalığı yüksek bir deneyim yaşa.

ÖĞRENME MERKEZİ - Bilimsel araştırmalara dayanan makalelerle aralıklı oruç hakkında daha fazla bilgiye erişerek aralıklı oruçtan maksimum fayda elde etmeni sağlayan ipuçları al.

MOTİVASYON - Motivasyonunu koruyarak hayallerindeki sonuca ulaş. Bedeninde gerçekleşen değişimleri takip et.

PREMIUM İÇERİK - Aklına takılabilecek her türlü soru için, uzmanlarımızın hazırladığı soru-cevaplar ve blog arşivimizle geniş bir bilgi birikimine sahip ol.

NEDEN ARALIKLI ORUÇ?

Kendine uygun aralıklı oruç planıyla aşağıdaki faydaları görebilirsin:
•Yağ yakımı
• Kilo kaybı
• Metabolizma hızında artış
• Sindirim sisteminde iyileşme
• Gelişmiş bir kalp sağlığı
• Keskin bir zihin
• Yaşlanmayı geciktirme

HER BEDENE UYGUN BİR PLAN

Beslenme alışkanlıklarını, fizyolojini ve ihtiyaçlarını analiz ederek sana en uygun Aralıklı Oruç planını sunuyoruz. Fakat her zaman kişisel tercihlerine ve yaşam tempona uygun yeni bir aralıklı oruç planı oluşturabilirsin:

12:12 planı, “Vücut Saati” veya “Sirkadiyen Ritim” diyeti olarak da bilinir. Aralıklı orucu ilk defa deneyecekler için en iyi seçimdir.

16:8 en popüler aralıklı oruç planıdır ve daha yüksek yağ yakımı ile daha fazla anti-aging etkisi sebebiyle birçok Hollywood ünlüsü tarafından uygulanmaktadır.

18:6, 16:8'den daha ileri seviye bir oruç planı arayanlar için iyi bir alternatiftir.

20:4, 24s ve 36s gibi diğer planlar daha önce aralıklı oruç tecrübesi olan deneyimli kullanıcılar içindir. Daha fazla yağ yakımı, metabolizma hızında artış ve yaşlanma karşıtı etki sağlar.

Aralıklı oruca ücretsiz olarak başlamak için Fasting Kompanion'ı indir. Kompanion Plus ile kişiselleştirilmiş oruç planına ve diğer tüm premium özelliklere erişebilirsin.

Yenilikler

Sana en iyi aralıklı oruç deneyimini sunabilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.