Küçük Panda'nın Dondurma Oyunu

Küçük Panda'nın Dondurma Oyunu APK indir

+ 67.3M
4
Bilgiler

Kategori:

Eğitici oyunlar

İndirin:
Küçük Panda'nın Dondurma Oyunu on Google Play

Boyut

Paket ID

com.sinyee.babybus.icecream

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Sıcak yaz mevsimi yaklaşıyor! Küçük Panda'nın Dondurma Oyunu'na katıl ve dondurma yapmanın tadını çıkar! Hayal gücünü konuştur ve gökkuşağı dondurması yarat! Daha ne bekliyorsun? Hadi dondurma oyununu oynamaya başla!

ÇEŞİT ÇEŞİT DONDURMALAR
Burada gökkuşağı dondurması, meyveli dondurma ve kızarmış yoğurt dondurması gibi farklı dondurma türleri yapabilirsin! Farklı tatlar ve benzersiz şekillerle yaratıcı bir eğlence yaşayacaksınız!

YARATICI YEMEKLER YAP
Dondurma karışımını dilediğin gibi karıştır! Sevdiğin herhangi bir malzemeyi ekle: karpuz, çikolata, fındık hatta acı biber! Makineyi çalıştır ve biraz bekle, özel dondurman hazır!

RENKLİ SÜSLEMELER
Dondurmanı süslemek için güzel süslemeler seç! Şekerlemelerden, tatlı soslardan güneş şemsiyelerine ve Noel ağaçlarına kadar, aralarından seçim yapabileceğin çok çeşitli süslemeler var. Yaratıcılığını tamamlamana yardımcı olacaklar!

EĞLENCE YÖNETİMİ
Bak, müşteriler sıraya giriyor! Sıcağı hafifletmek ve bolca para kazanmak için onlara sopsoğuk dondurmalar servis et! Müşterilerin dondurmayı tattıktan sonra verdikleri tepkilere göre dondurma tarifini değiştirebilirsin!

Yaratıcı dondurma yapımına devam et! Dondurma dükkanın yazın en popüler mekanı haline gelsin!

ÖZELLİKLER:
-Çeşitli leziz dondurmalar yap;
-Çeşitli tatlar, malzemeler ve şekiller;
-Çok çeşitli kullanımı kolay makineler;
-Dondurma şefi olmanın tadını çıkar;
-Düzinelerce sevimli dekorasyon arasından seçim yap;
-Her müşterinin tepkisi ne yaptığına bağlı!

BabyBus Hakkında
—————
BabyBus olarak, çocukların yaratıcı güçlerini, hayal güçlerini ve meraklarını sergilemeleri için gayret ediyoruz. Çocukların dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerine yardımcı olmak için ürünlerimizi onların bakış açılarını dikkate alarak tasarlıyoruz.

BabyBus, şimdi dünyada 0-8 yaş arasındaki 600 milyon çocuk hayranı için çok çeşitli ürün, video ve daha birçok farklı eğitici içerik sunuyor! Çocukları 200'den fazla uygulama, 2500'den fazla çocuk şarkısı; Sağlık, Dil, Toplum, Bilim, Sanat ve diğer alanları kapsayan çeşitli temalarda 9000'den fazla öykü.

—————
İletişim: ser@babybus.com
Web Sitesi: http://www.babybus.com

Yenilikler

Hazır mısın? İşte dört yeni dondurma tadı geliyor! Renkli şekerler, taze meyveler ve daha fazlasıyla gökkuşağı dondurmanı daha da lezzetli hale getir! Özenle süsle ve arkadaşlarınla keyifli bir yaz geçirmenin tadını çıkarmak için dondurmanı sat!