Kule Savaşı (Tower War)

Kule Savaşı (Tower War) APK indir

+ 30.9M
4.1
Bilgiler

Kategori:

Atari oyunları

İndirin:
Kule Savaşı (Tower War) on Google Play

Boyut

Paket ID

games.vaveda.militaryoverturn

Android Versiyonu

8.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
SAVAŞIN GÜZEL VE SİMETRİK H Lİ! 🪖

Tüm koltuk komutanlarının ve cep Napolyonlarının ilgisini muhakkak çekecek bu zarif, basit ve rahat taktik oyununda gidişatı tersine çevir ve savaşı kazan. Tek bir 👉 kaydırma ile savaşa gir ve küçük savaşçılarının düşmanı alt edişini izle, pozisyonunu korumak için 'tatlı ve minik kuvvetlerini beceriyle ve hassasiyetle dağıt ve rakip orduları yen.

Rakiplerinden üstün olan bu hızlı, eğlenceli ve arada bir sinirlendiren strateji oyununda askerî dehandan faydalan, işgal seferine devam etmek için sonraki kuleye dokun.

🔥 RENKLİ SAVAŞ OYUNLARI! 🔥

★ Ayy, savaş! Sevimli görünüşüne kanma, bu kompakt ve renkli savaş oyununda düşman ordusunu yenmek ve önüne çıkan her kaleyi fethetmek için çelik gibi sinirlere, demir iradeye ve soğuk hesaplamalar yapma kabiliyetine sahip olmalısın. Her savaşı kazanmak için strateji ve taktik yapmak gerekir ve her seviye tek bir hızlı kararla değişebilir. Oyunları zafer ile taçlandırmak için dikkatini toparla, bir gözünü düşmandan ayırma ve hızlıca kaydırmaya devam et.

★ Mağlubiyet moralini bozmasın, geçmiş savaşları tekrar tekrar oynayabilirsin ve çetin savaşlar ile taktik entrikaları tatmin edici tek lokmalık parçalar hâlinde sunan bu aldatıcı bir şekilde basit ama zalimce zorlayıcı askerî strateji ve fetih oyunda denemeye devam etmek isteyeceksin.

★ Saatlerce kule oyunları! Kule savunması seviyelerinde ilerlemek için taktik kurnazlığını kullan, topçu karakolları ve tank fabrikaları dâhil yeni kule türlerinin kilidini aç. Çoklu düşmanlar, bariyerler, ablukalar ve mayınlar gibi diğer oyun mekanizmaları, savaşın asla bitmeyeceği ve hâlihazırda son derece bağımlılık yapıcı olan oynanışa her zaman daha da renk katacak yeni bir mücadelenin ortaya çıkacağı anlamına gelir.

★ Kule gibi yüksek başarılar: Yeni bölgelerin kilidini açıp fetih saltanatını, oyunun hâlihazırda fevkalade zarif (ve tatlı) tasarımına nefis fonlar ekleyen yeni iklimlerde devam ettirmek için zarif taktik çözümler bulup her savaşı kazanmaya devam et.

TÜM KULELERİNİZ BİZİM! 🎖️

Hem son derece eğlenceli hem de oldukça çetrefilli taktik mücadele sunan mobil strateji oyunlarını seviyor musun?

💣 Kule Savaşı, daha fazla çılgınca eğlenceli oyun için seni devamlı savaş alanına getirecek sezgisel oynanış ve olağanüstü zeki oyun tasarımıyla kule savunmasını yeni bir eğlence ve marifet düzeyine çıkarır.

Kalenin bayrağını yükselt, kaydırma parmağını güçlendir ve Kule Savaşı'nı hemen indirip düşünmeden savaşa girerek eğlencenin doruklarına çık!

Gizlilik Politikası: https://say.games/privacy-policy
Kullanım Şartları: https://say.games/terms-of-use

Yenilikler