Lightsaber & Sci gun simulator

Lightsaber & Sci gun simulator APK indir

+ 5.2M
4.3
Bilgiler

İndirin:
Lightsaber & Sci gun simulator on Google Play

Boyut

Paket ID

com.gun.scifigun.gunsounds

Android Versiyonu

7.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Büyük bir bilimkurgu hayranıysanız, bahse girerim en azından bir kez bir ışın kılıcına veya bir tür bilimkurgu silahına sahip olmak istersiniz. Ve şimdi, Lightsaber & Sci Gun Sound 🔥 uygulamasıyla hayaliniz nihayet gerçek olabilir.
Bunu indirerek, ışın kılıcı ve Bilimkurgu silahı dahil 100'den fazla silah arasından seçim yapabilir ve kılıç kılıcı ve bilimkurgu silah atış sesleriyle oynamak, sonsuz eğlenceli bir yolculuk olacaktır.

Lightsaber & Sci silah simülatörü, lazerle kesilmiş silah sesleri ve av tüfeği ses efektlerinin inanılmaz çeşitliliğine sahip kılıç kılıcı ve bilim kurgu silahlarını içerir. Bu uygulama gerçekçi 3D ışın kılıcı ve bilimkurgu silah efektini renklerle simüle edebilir, sallanırken, dönerken ve hatta yavaş hareket ettiğinizde bile sesler farklıdır, sesler eyleminize bağlıdır. Ayrıca daha gerçekçi simülasyon için renk seçebilir, el fenerini açabilir ve kılıcın yanı sıra silahı da sallayabilirsiniz. Her silah için çarpıcı görsel efektlerin ve özel çekim görsellerinin ve sesin keyfini çıkarın.

Uygulamayı gerçekçi silah seslerinin keyfini çıkarmak için kullanmanın yanı sıra, bunu arkadaşlarınızla atış oyunlarında gerçek silahlar olarak oynamak için kullanabilir veya en iyi arkadaşınız uyurken silah sesini açarak şaka yapmak çok eğlenceli olur 🤣

💥 NASIL OYNANIR:
💣 Ana ekranda silahları seçmek için kaydırın
💣 Silah sesi veya patlama sesi almak için dokunun.
💣 Şarj etmek için kaydırın
💣 Ayarlaması ücretsiz:
- Silah Simülatörü Modunu Seçin: Tek Atış, Seri Çekim Modu, Otomatik Atış ve Sarsıntı
- Çeşitlilik Ortamını Seçin: Yağmur, Kar, Gök Gürültüsü

💥LIGHTSABER OYUNU ÖZELLİĞİ VE BİLİM KURGU SİLAH SESİ LAZER KESİM
🔫Işın kılıcı oyunu ve av tüfeği sesleri efektleri uygulaması, size farklı lazer kesim türlerinden büyük bir silah sesi koleksiyonu sunar.
🔫 Her makineli tüfek veya silahın sınırsız cephanesi vardır.
🔫 Gerçekçi ışın kılıcı lazer kesim/cankurtaran veya silah ateşleme animasyon efekti.
🔫 Farklı Işık kılıcı silah sesleri ve av tüfeği sesleri efektlerini seçmek kolaydır.
🔫 Favori lazer kesim silahlarınızı seçin, arkadaşlarınızla savaş oyunları oynayabilir, farklı lazer kesim silah sesleri ve silah sesleri duyabilirsiniz.
🔫 100'den fazla ışın kılıcı silahı Weaphone'lar ve çeşitli silah sesleri. Aralarından seçim yapabileceğiniz 100'den fazla makineli tüfek dahil.
🔫 Machine Gun Weaphones uygulamasını indirin ve yükleyin. Laber kılıç silahlarını veya ateşli silahını seçin ve arkadaşlarınızla bu Lightsaber oyunu ve av tüfeği ses efektlerini oynayın
🔫 Büyük ışın kılıcı lazer kesim Ses Efektleri ve silah sesleri.

👉Lütfen dikkat! Lightsaber & Sci-fi Gunshots Sounds Simulator şaka ve oyundur. Gerçekten tehlikeli bir silah değil. Kimseye zarar vermez. Uygulama, oyun ve eğlence için yaratılmıştır!
Bu uygulama ile lazer savaşlarının simülasyonunun keyfini çıkarın ve gerçek bir uzay askeri olun!

Yenilikler

Let's enjoy it!