Lordların Savaşı

Lordların Savaşı APK indir

+ 240.2K
3.4
Bilgiler

Kategori:

Rol oyunları

İndirin:
Lordların Savaşı on Google Play

Boyut

Paket ID

com.ygtech.aol

Android Versiyonu

6.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Uzun zamandır hevesle beklenen klasik RPG oyunu!

Lordların Savaşı tarafından kurgulanan Arabistan’ın büyülü dünyasında, başka bir dünyanın cesur kahramanı olarak savaşarak güçlü İblis Kral Halion ile takipçilerini yenecek ve Mucizeler Ülkesini tekrar hayata döndüreceksiniz. Bu macera sırasında, dünyanın her yerinden oyuncularla tanışabilecek ve beraberce oynayabileceksiniz. Birlikte unutulmaz bir deneyim ve keyifli zaman geçirebileceksiniz!

Oyunun Özellikleri

■1.Oyundaki muhteşem sahnelerin tadını 3 boyutlu ve 360 derecelik bir bakış açısından görebilecek ve bakış açınızı istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Oyunu oynarken zengin Orta Doğu stilinin getirdiği sürükleyici ve görsel deneyimi tam anlamıyla hissedeceksiniz.

■2.Basit, kolay ve aynı zamanda zengin oyun içerikleri
İster manuel modda karakterinizi kediniz yönlendirebilecek, isterseniz de siz sadece arkanıza yaslanırken AFK modunda karakterinizin otomatik olarak savaşarak EXP kazanıp seviye atlamasının eşsiz tadını çıkartabileceksiniz.
Oynanışlar - Harita keşfi, Boss’lar, Klan, İblis İstilası, Hazine Avı ve daha fazlası
Güçlenme Sistemi - Evcil Hayvanlar, Takipçiler, Binekler ve diğer özellikler ile oyunun tadını sonuna kadar çıkartabileceksiniz.

■3.Çeşitli Oyunlar ve Şiddetli PVP’ler
Sonu gelmeyen Zindanlarda, ganimet oranı yüksek amansız BOSS’ları öldürürken karanlığın içinden gölge gibi saldıran düşmanlara karşı vereceğiniz bitmek bilmeyen savaşların verdiği zevki yaşayabilecek. Hayalini kurduğunuz sınırsız PK ve heyecanlı PVP'ler ile av ve avcı olmanın tadını doyasına çıkartabileceksiniz.

■4.Avantajlar ve Kaynaklar
Günlük görevler yaparak, Boss’ları öldürerek, sınırsız PK ve etkinliklerle katılarak güçlenmek ve seviye atlayabilmek için gereken bol miktarda EXP elde edebileceksiniz. AFK sistemi; çevrimiçi olmasanız bile kolayca EXP elde etmenize ve yükseltmenize yardımcı olurken, en iyi oyuncu olmak için 24 saat kesintisiz bir şekilde daha hızlı güçlenecek ve seviye atlayabileceksiniz!

■5.Enfes Karakter, Takipçi, Binek ve Kanat Görünümleri
Yepyeyi karakter ve takipçi görümünleri ile gücünüze güç katarken, renkli kanatlar sizi sıradan olmaktan kurtaracak. Düzinelerce göz kamaştırıcı binekler haritada daha hızlı seyahat etmenize yardımcı olacaktır.

Mucizeler Ülkesi’nde efsane bir kahraman olmak için hemen gelin ve Lordların Savaşında ki yeriniz alın!

Oyunumuz ile ilgili haber ve duyuruları kaçırmamak için lütfen resmi Facebook hesabımızı takip ediniz.
Facebook: www.facebook.com/AOLYallaGame

Yenilikler

【Yeni özellikler】
1. Sunucular Arası - Arena
2. Boss - Zaman Boss'u
3. Beceri - Yetenek
4. Vip - Yatırım

【Diğer hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar】