Maşa ile Koca Ayı: Yemek Oyunu

Maşa ile Koca Ayı: Yemek Oyunu APK indir

+ 45.7M
4.2
Bilgiler

Kategori:

Rol oyunları

İndirin:
Maşa ile Koca Ayı: Yemek Oyunu on Google Play

Boyut

Paket ID

com.devgame.masha.and.bear.pizzeria.games

Android Versiyonu

5.1

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Kiz ve erkek çocuk oyunları! Türkçe olarak! Bunlar, yemek pişirme oyunları ve pizza oyunları! Kız ve erkek oyunları bebeğinize pizza yapmayı ve teslim etmeyi öğretecek! 🤗

Pizza siparişi veren oldu mu? Tazecik pizzaları dünyanın bir 30 dakika içinde kendimiz olacak, çünkü bunlar, ve Maşa pizzacılarını açmaya karar verdi ve oyun çocuk yemek oyunları!
Çizgi filmdeki tüm karakterler pizzayı denemek için sabırsızlanıyor! Maşa ile Koca Ayı’ya katıl ve pişirmeye başla! Kiz ve erkek oyunları!

İçinde neler var:
🍅 9 acıkmış misafir!
🧀 16 pizza tarifi! Aşçı oyunları!
🥫 35 yemek pişirme oyunları!

Siparişleri al!
Yemek oyunu ile Margaritalar, Pepperoniler, Meksika pizzaları ve menümüzde 10 çeşit daha var! Hatta çilekli olan bile var! Misafirlerimiz bu sefer hangi pizzayı seçecek?

🍕 Maşa ile Koca Ayı ile pizza!
Hamuru açar, üzerine pepperoni, domates, fesleğen, mantar, zeytin, soğan ve oyun çocuk yemek oyunları! Biraz biber, birazcık da tuz- ve işte oldu- pizza fırına vermeye hazır! Herkese en güzel oyunlar!
Üzerine kahverengi lezzetli çıtırlık için biraz da peynir rendelemeyi unutma! Çok fazla malzeme var, tarifler ve kombinasyonlar- bunu başka nerede görebilirsin ki? Kız oyunları yemek! Masha and The Bear games!

🍕 Bu pizza oyunları siparişlerini teslim edin!
Tüm müştelerimizi doyurmak ve mutlu etmek için her şeyi hızlıca yapmak zorundayız!
Pizza arabasına atla ve yola çıkalım- şaheserimizi henüz sıcakken teslim edelim! Kiz ve erkek oyunları!
Önünde bir arı yuvası mı var? Lastiğin mi indi? Yolda bir boşluk mu gördün? Endişelenecek bir şey yok! Pizza oyunu ve çocuk yemek oyunları sizi bekliyor! Kız oyunları yemek!

🍕 Pizza oyunları tamamlamak için tek yapman gereken pizzayı bitirmek ve "Afiyet olsun!" demek!

Maşa'nın elleri siparişlerle dolu ve sen yokken bunu başaramaz! Önlüğünü giy, merdaneni al ve bize dünyanın en iyi pizzasını yap! Masha and The Bear games!

Kiz ve erkek çocuk oyunları! Yemek oyunu ve çok güzel oyunlar!

Aboneliğin abonelik periyodunun sonunda otomatik olarak yenilenir ve ücretsiz deneme sürümü deneme süresi sonunda otomatik yenileme en az 24 saat önce kapatılmadığında ücretli aboneliğe çevrilir.
Hesabına abonelik ya da deneme süresinin son 24 saati içerisinde ücret yansıtılır. Bundan sonra, aboneliğin otomatik yenileme özelliği kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir ve bu özellik diğer dönemde ücret yansımaması için dönemin başlangıcından en az 24 saat önce kapatılmalıdır.
Otomatik yenilemeyi her zaman Google hesap ayarlarından açıp kapatabilirsin.
Kullanım Sözleşmesi'nin güncel versiyonu burada mevcuttur: https://www.devgamekids.com/terms-of-use.html

Fikirlerine ihtiyacımız var!
💌 Bize ulaş: support-inter@devgameou.com
🌏 Güncel kal:
https://www.facebook.com/DEVGAME.Kids
❤ Web sitemiz: https://devgameou.com/

Kiz ve erkek çocuk oyunları! Türkçe olarak! Bunlar tek bir uygulamada pizza oyunu ve çok güzel oyunlar! Aşçı oyunları! Yemek pişirme oyunları oynayın!

Yenilikler

Mutfak dağıldı! Herkes aç ve senin oyunu güncellemeni bekliyor! Bütün hataları düzelttik!