Mavi Örümcek Oyunlari: Adam Ip

Mavi Örümcek Oyunlari: Adam Ip APK indir

+ 119M
3.8
Bilgiler

Kategori:

Rol oyunları

İndirin:
Mavi Örümcek Oyunlari: Adam Ip on Google Play

Boyut

Paket ID

com.openworldactiongames.ropehero.crime.city

Android Versiyonu

4.4

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
SÜPER İPLİ KAHRAMAN OLUN VE GLORY İÇİN SAVAŞIN
Açık dünya suç oyunları ve atış oyunları artık sokak dublör uçan robot dövüş oyunlarının tek bir yerinde eğlencenin, aksiyonun, dövüşün, araba sürmenin ve eğlencenin tadını çıkarmak isteyen tüm yeni oyuncular için sevgili hale geliyor. Harika bir araba veya motosiklet sürdüğünüz Miami Rope Hero suç şehri aksiyon oyunlarının bir parçası olun.
Miami Rope Hero Spider, süper kahraman oyunlarına, gerçek gangster oyunlarına ve açık dünya suç simülatörü oyunlarına aittir. Bu, şehrin gangsterler ve mafya suç faaliyetleriyle dolu olduğu toplam aksiyon dolu bir suç oyunudur.
İnsanlar korku dolu. Öyleyse şehir gangsterlerinin büyük suç savaşına katılın. Muhteşem bir kahraman olun ve suç şehir savaşları, büyük şehir soyguncuları, araba soygunu oyunları ve Miami suç şehri örümcek oyunları hakkında her şeyi öğrenin.

SONSUZ ÖRÜMCEK SÜPER KAHRAMAN MÜCADELE DENEYİMİNE KATILIN
Miami Rope Hero Spider, gerçek bir suç hikayesi olan bir açık dünya aksiyon suç oyunudur. Miami Rope Hero Spider, şehir çatılarında uçma veya harika arabalar kullanma gücü gibi özel özelliklere sahiptir. Büyük şehir suç gangsterleri, suç şehri Miami'yi sert bir şekilde ele geçirdi ve insanların son umudu uçan ipin kahramanı. Bu süper kahraman, mafyayı şehirden uzaklaştırma yeteneğine sahiptir. Süper kahraman, şehirden şiddet ve suç çıkaracak. Bu Miami ip kahraman aksiyon oyunu ile Miami suçlularına karşı savaşı kazanın.

MİAMİ MAFYA İLE MÜCADELEDE BİRİNCİ KİŞİYE KATILIN
Güçlü aksiyon simülatörü büyük ip kahraman suç oyununu deneyimleyin. Düşman mafyasının suç çeteleriyle savaşmak için duvara tırmanın ve gizlice binanın çatısına atlayın . Çünkü Rope Hero, bu süper suç şehir aksiyon oyununda suç mafyasıyla savaşabilecek tek umut. Süper bir ip alın ve sizi öldürmek isteyen büyük savaş suçlularına karşı savaşın. Bu Miami suç şehri aksiyon oyununda gerçek süper kahraman sensin. Bir Süper Kahraman olarak göreviniz, bir suç simülatöründeki her gangster ve mafya lordu için bir tehdit olmaktır. Miami'de harika bir aksiyon dövüşçüsü olun. Miami Rope Hero Spider oynamanın keyfini çıkarın.

MIAMI MAFYA ÇETELERİNE KARŞI SAVAŞ
Miami Rope Hero simülatöründe görevlerin çoğu sokaklarda olacak. Suça karşı savaşın. Unutma! Sen bir süper kahramansın. Miami şehrinden çeşitli mafya gangsterleriyle savaşacaksınız. Oyun, bu açık dünya oyununda süper arabaları çalmak ve sürmek, ateşli silahlar ve daha fazla suç içeriyor. Tüm süper arabaları ve bisikletleri deneyin.

GÜÇ TAM ÖĞELERİN KİLİDİNİ AÇIN, SON Dövüşçü OLUN
Miami Halat Kahramanı, suçu yenmek için özel Güçlere sahiptir. Bir binaya ip atabilir ve binadan tepeye tırmanabilirsiniz. Bacakların da çok güçlü, bu yüzden onları hafife alma. Ağır yumruk ve süper tekme ile gangsteri tekmeleyin. Fütüristik süper güçlerinizi kullanarak suç dünyasını fethedin ve bu Halat Kahramanı suç simülatörünün yeni patronu unvanını elinize alın.

Miami Halat Kahraman Örümcek Açık Dünya Şehri Gangsteri özellikleri:
· Heyecan verici ve heyecan verici büyük mafya gangsterleri şehirdeki suçu artırıyor.
· Kullanılacak silah çeşitliliği.
· Çatılarda gezinmek için ipinizi kullanın
· Şaşırtıcı grafikler şehir ortamı.

Oyunun tadını Çıkar!

Yenilikler