Moda Kraliçesi: Giyin Oyunu

Moda Kraliçesi: Giyin Oyunu APK indir

+ 15.5M
4.5
Bilgiler

Kategori:

Gündelik

İndirin:
Moda Kraliçesi: Giyin Oyunu on Google Play

Boyut

Paket ID

com.manekigames.fashionqueen

Android Versiyonu

5.1

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Fashion Queen: Giyim Game, gerçek moda severler için bir oyundur. Modelinizi en iyi kıyafetlerle giydirin ve podyumda gösterin!

Oyun, moda imparatorluğunuzun yüzü olacak modelinizi seçmenizle başlar. Onu elbiselerden ayakkabılara, mücevherlere kadar çeşitli kıyafetler ve aksesuarlarda giydirme fırsatınız olacak. Kendi elbisenizi bile tasarlayabilir ve modelinize nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Modeliniz podyumda yürüyecek ve moda stilini hakimlere ve seyircilere gösterecek. Kıyafetiniz ne kadar iyi olursa, puanınız o kadar yüksek olur.

Ama bu sadece modelinizi giydirmekle ilgili değil. Ayrıca seçimlerinizde stratejik olmanız gerekir. Defilenin temasını, hakimlerin tercihlerini ve hatta hava durumunu göz önünde bulundurmanız gerekecek. Doğru kıyafeti seçerseniz, savaşı kazanacak ve nihai modacı olacaksınız.

Oyun boyunca ilerledikçe, yeni kıyafetlerin ve aksesuarların yanı sıra yeni zorlukların ve moda yürüyüşlerinin kilidini açacaksınız.

Fashion Queen: Giyim Game, Barbie'yi, moda şovlarını, bebek giydirmeyi, makyajı, moda tasarımı ve daha fazlasını seven kızlar için bir oyundur.
Peki ne bekliyorsun? Modelinizi giydirmeye ve moda stilinizi göstermeye başlamanın zamanı geldi. Oyunu şimdi indirin ve nihai moda kraliçesi olun!

Yenilikler

Bug fixes