MoneyPay

MoneyPay APK indir

+ 1.1M
3.1
Bilgiler

Kategori:

Finans

İndirin:
MoneyPay on Google Play

Boyut

Paket ID

com.colendi.money_pay

Android Versiyonu

6.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
MoneyPay. Cebine gelen en güzel şey.

MoneyPay ile şimdi tüm finansal işlemler cep telefonunda.

MoneyPay’i indir, üye ol hiçbir ödeme yapmadan, aidat ödemeden anında sana özel bir hesap açılsın. Anında MoneyPay’in avantajlarından faydalanmaya başla!

MoneyPay’de senin için açılan hesabına Tüm Migros ve Macrocenter mağazalarından bakiye yükleyebilir veya MoneyPay mobil uygulaması ile havale/EFT yoluyla ve kredi kartıyla para yatırabilirsin.
7/24 MoneyPay’li arkadaşlarına sadece cep telefonu numarasını girerek ücretsiz para yollayabilirsin!
MoneyPay hesabındaki bakiyeyi kendi banka hesabına gönderebilir, tüm banka ATM’lerinden çekebilirsin.
Ayrıca altın ve gümüş alım ve satım emri verebilir, MoneyPay’le hemen birikim yapmaya başlayabilirsin.

MoneyPay mobil uygulaması üzerinden arkadaşını davet et, her ay 150 TL’ye kadar cashback kazanma şansı yakala!

Tüm Migros ve Macrocenter mağazaları ile Migros Sanal Market’te MoneyPay ile öde!
MoneyPay ile tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında QR kod ile, Migros Sanal Market’te ve Migros Hemen’de MoneyPay cüzdanınla market alışverişini Money avantajlarıyla ışık hızında yapabilirsin. Üstelik sana özel Hazır Limit’in ile market alışverişini anında yapabilir, ödemeni masrafsız 30 gün erteleyebilirsin! Unutma, sana özel tanımlanmış Hazır Limit’in sen kullandıkça ve geri ödemeni yaptıkça artacak!
Migros ve Macrocenter yazar kasalarında MoneyPay üzerinden okutacağın QR ile cep telefonu numaranı söylemeden, Money kartını taşımana gerek kalmadan Migros Money’nin avantajlı dünyasından faydalanmaya anında başlayabilirsin.
Tüm Migros ve Macrocenter mağazalarından alabileceğin MoneyPay ön ödemeli kartın ile, yurt içi yurt dışı demeden, tüm iş yerlerinde ödemeni temassız ve güvenle yapabileceğini unutma!
Migros Money üyesi isen, Money kartını Kartlarım sekmesinde görebilir, kazandığın indirimler, harcadığın Money’ler ve kazandığı Money’ler ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsin.

Çok Yakında!

Çok yakında tüm elektrik, doğalgaz, su ve telekomünikasyon faturalarını MoneyPay ile ışık hızında ödeyebilecek, tüm sevilen oyunlara ve platformlara ait dijital kodları MoneyPay mobil uygulaması üzerinden satın alabileceksin!

MoneyPay Cebine Gelen En Güzel Şey!

Yenilikler

MoneyPay'i hızlı, güvenli ve kullanıcı dostu bir finans deneyimi sunmak için sürekli geliştiriyoruz. Yeniliklere göz atın, işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin ve ayrıcalıklı dünyamızı keşfedin!