Müzik Çalar - MP3 Çalar

Müzik Çalar - MP3 Çalar APK indir

+ 41.6M
4.7
Bilgiler

Kategori:

Müzik ve ses

İndirin:
Müzik Çalar - MP3 Çalar on Google Play

Boyut

Paket ID

musicplayer.hdvideoplayer.backgroundmusic

Android Versiyonu

6.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Yeni MP3 Müzik Çalar uygulaması, android telefonunuzda müzik ve herhangi bir medya dosyasını çalmanıza izin veren güçlü bir ses ve video oynatıcıdır, müzik çalar internetsiz. Bu, telefon galerinizden müzik dinlemenizi sağlayan en iyi MP3 çalar uygulamasıdır. Bu ses çalar uygulamasıyla müzik dinleyebilir ve video şarkıları kolayca izleyebilirsiniz. Ücretsiz medya oynatıcı uygulaması, mp3, mp4, mpeg3, HD video ve M4V videoları gibi birçok ses ve video formatını destekler, video oynatıcısı tüm formatlar. Böylece, bu ses ve video müzik çalarla, en sevdiğiniz müzik ve video şarkılarının keyfini istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Bu yeni MP3 Müzik çalar uygulaması aynı zamanda en iyi müzik kalitesi için bir müzik ekolayzır ve bas güçlendirici işlevi sağlar. Ücretsiz video oynatıcıyı indirin ve en iyi müzik akışı hizmetleriyle sınırsız müzik dinlemenin keyfini çıkarın. Ücretsiz müzik çalar uygulaması, android telefonlar için gerçek ses kalitesi sağlayan profesyonel bir şarkı çalar.

En iyi müzik çalar uygulaması, tüm müzik severler için eğlenceli bir ses ve video oynatıcıdır ve özellikle kaliteli müzik dinleyicileri için kullanışlıdır. Bu ücretsiz ses çalarda, müzik koleksiyonunuza şarkılar, çalma listeleri, favori müzikler ve albümler ekleyebilir ve bunlara telefonunuzdan erişebilirsiniz, hızlı ses oynatıcı. Bu HD video oynatıcı aynı zamanda çevrimiçi müzik dinleyebileceğiniz ve video şarkı izleyebileceğiniz çevrimiçi bir müzik oynatıcıdır. Yani, müzik, video ve şarkıyı indirmenize gerek yok, sadece bir MP3 oynatıcı yükleyin ve çevrimiçi müzik dinlemenin keyfini çıkarın. Bu, android için en iyi çevrimiçi şarkı oynatıcıdır. Bu medya oynatıcının etkili özellikleri, yüzen oynatma penceresinin, sadece yüzen bir pencereyi açması ve video izlerken veya müzik dinlerken diğer uygulamalarla çalışabilmesidir.

Zarif bir tasarıma sahip ücretsiz müzik çalar. En iyi ses oynatıcı, tüm müzik ve video dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlar. Bu ses ve video oynatıcı hemen hemen tüm MP3, MP4 ve diğer ses-video formatlarını destekler, video ve ses oynatıcı.

MP3 müzik çalar, tüm müzikleri otomatik olarak tarar ve bunları başlık, sanatçı ve albümlere göre gruplandırır. İstediğiniz şarkıyı bulmak kolay. Ücretsiz medya oynatıcı Müzik sesini iyileştirmek için ses ekolayzırını destekler. Yeni Mp3 Müzik çalarda şarkıları dinleyin ve video izleyin her gün akıllıca bir seçimdir.

En İyi Özellik

Müzik ve video oynatıcının indirilmesi ücretsizdir ve kullanımı kolaydır.
Bu mp3 müzik çalarda müzik, video, şarkı ve sanatçı arayın.
Oynatıcıyı otomatik olarak kapatmak için arka plan müzik çalar ve Uyku zamanlayıcısı.
Bu ses çalar, tüm müzik ve ses-video formatlarını destekler.
Bas Güçlendirici ve Müzik Ekolayzer seçenekleri.
En iyi ücretsiz müzik akışı hizmetleri.
Tüm ses dosyalarını otomatik olarak tarayın.
Ücretsiz video oynatıcı, Floating media player'ı destekler.
Uygulama kilidi: Oynatma sürecini kesintiye uğratmaz.

En iyi mp3 müzik çaları mı arıyorsunuz, o zaman bu uygulama sizin için mükemmel bir müzik ve video oynatıcı mı? Çünkü bu Free Media Player, video ve sesli şarkılar için benzersiz bir müzik uygulamasıdır. En iyi müzik çalar, en sevdiğiniz müziği geniş bir ses ve video şarkı koleksiyonundan bulmanızı sağlar. Bu HD video şarkı oynatıcı uygulaması, bir videoyu duraklatma, ekran parlaklığı, yatay video modu, sonraki videolar, yüksek ve düşük ses seviyesi ve videoları paylaşma gibi farklı bir seçenek sunar, şarkı çalar internetsiz. Bu ücretsiz müzik çalar, aynı anda çoklu görev yaparken arka planda müzik çalmanıza olanak tanır.

Yenilikler