NBA Infinite

NBA Infinite APK indir

+ 1.8M
4.5
Bilgiler

Kategori:

Spor oyunları

İndirin:
NBA Infinite on Google Play

Boyut

Paket ID

com.levelinfinite.supernba2021

Android Versiyonu

4.4

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
NBA Infinite'te kortun hâkimi ol. NBA Infinite, basketbol aşkını doyasıya yaşaman için geliştirilen ve gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı oynayabileceğin bir mobil oyun. Spor ayakkabılarını bağla, zirveye ulaşacak birinci sınıf bir kadro oluşturma yolunda takımını dilediğin gibi topla ve özelleştir. Yıldız kadronla sahaya çık ve rakipleri ezip geçerek NBA mirasını yarat.

Tek bir indirme ile NBA Infinite cebinde olacak. Oyuncu güncellemeleri, yeni oyun modları ve oyuncularını özelleştirebileceğin yeni yollarla oyunumuzu güncel tutuyoruz. Sen sadece kortun hâkimi olmaya odaklan.

KORTUN HÂKİMİ OL: Efsaneler modunda takımına moral ol, rakiplerinle 1'e 1 kapış ya da Üçlük Yarışması ve 11 Puanlık Oyun gibi rahat modlarda becerilerini geliştir. Oyun sonunda en kritik kararları ver ve Larry O'Brien Şampiyonluk kupasını kaldırana kadar durma.

TAKIMINI KUR VE MÜCADELE ET: İster 3'e 3 maçlarda takımınla şampiyonluğa koşmak ister 1'e 1 ya da 5'e 5 modlarda kimin en iyisi olduğunu görmek için arkadaşlarınla bir araya gel. Çevrimiçi rekabetçi modlar, mobil cihazlara özel bir deneyim sunuyor. Hızlı bi oyuna gir ve mücadelenin heyecanını tüm NBA Infinite oyuncularıyla yaşa. İstediğin yerde oyna, diğer oyuncularla yarış ve öne çıkan anlarını dünyanın dört bir yanından katılan oyuncularla paylaş.

NBA'İN YILDIZ OYUNCULARINI TOPLA: Her birinde ustalaşabileceğin eşsiz becerilere sahip gerçek NBA oyuncularını topla. Giannis Antetokounmpo gibi çembere penetre etmek, Kevin Durant gibi geri adımlarla parlamak, Trae Young gibi savunmacıların başını döndürmek veya üçlükleri Stephen Curry gibi ardı ardına göndermek için oyuncularının seviyesini yükselt.

HIZ KESMEYEN NBA HEYECANI: Mobil cihazından NBA yıldızlarının özel ve Hâkimiyet becerileriyle rakiplerini çalımla, kusursuz ver-kaçlar yap ve maç kazandıran son saniye basketleri at.

TAKIMINI ZAFERE TAŞI: İlk beş oyuncunu efsanevi bir kadroya dönüştürecek büyük kararlar ver ve şampiyonluk üstüne şampiyonluk yaşa. Koç ekibini güçlendirerek hücum ve savunma taktiklerini geliştir ve parkenin hâkimi ol.

En son gelişmelerden haberdar olmak için topluluklarımıza katıl:

Discord: https://discord.gg/NBAInfiniteGame
Instagram: https://www.instagram.com/NBAInfiniteGame
Facebook: https://www.facebook.com/NBAInfiniteGame
X: https://twitter.com/NBAInfiniteGame
YouTube: www.youtube.com/@NBAInfiniteGame

Bu oyun 4G, 5G veya kablosuz internet bağlantısı gerektirir.

© 2024 Proxima Beta Pte. Limited. Tüm hakları saklıdır.
© 2024 NBA Properties, Inc. Tüm hakları saklıdır. Ulusal Basketbol Birliği'nin (NBA) resmî lisanslı ürünüdür.

Geri bildirim ve soruların için bizimle bu adresten iletişime geçebilirsin: support@nbainfinite.com

Yenilikler

NBA Infinite'e hoş geldin! Resmî web sitemizde deneyimleyebileceğin modları, takımları ve oyuncuları saha kenarından görebileceksin. NBA Infinite mirasını yaratmaya hazır ol, All-Star Sezonu şimdi başlıyor. Hemen indir ve sen de bugün mücadeleye başla!