Öğretmen Evrak

Öğretmen Evrak APK indir

+ 254.9K
4.7
Bilgiler

Kategori:

Eğitim

İndirin:
Öğretmen Evrak on Google Play

Boyut

Paket ID

com.evrakcepte

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Öğretmen Evrak uygulaması öğretmenlere sene boyunca her türlü evrak işinde yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Öğretmen Evrak uygulaması ile şu işlemleri yapabilirsiniz.
👉Forum özelliği sayesinde diğer öğretmenlerle görüş alışverişinde bulunabilecek isterseniz özel mesaj yoluyla iletişime geçebileceksiniz.
👉 Derslerinizin kazanımlarını görüp, kazanım dosyalarını yıllık plan olarak mailinize isteyebilirsiniz. Uygulama sizin için her şeyi hazır eder ve size özel yıllık planı (kendi okulunuzun adı, kendi müdürünüzün adı, güncel eğitim-öğretim yılı) mailinize yollar.
👉 Sınıfınızın ödevlerini hafta hafta kontrol edebilir, isterseniz toplu şekilde öğrencilerinizin durumu görürsünüz isterseniz de yine size özel hazırlanmış kontrol listesini mailinize alabilirsiniz.
👉 Öğrencilerinizin performans ve projelerini kontrol eder. Kriterleri puanlayıp okul idarenizin istediği şekilde çıktılarını alabilirsiniz. Böylece verdiğiniz punları evrakı elinizin altında hazır olur. Bu arada performans ve proje kriterlerini istediğiniz gibi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz?
👉 Veli telefon listeleri, boy-kilo takip, veli-öğrenci görüşme formları ve nöbet listeleri uygulama ile elinizin altında. Tek yapmanız gereken birkaç saniyenizi ayırmak.
👉 İsterseniz örnek zümre tutanağı isteyebilir ve bu örnekten hareketle toplantı tutanaklarınızı hazırlayabilirsiniz. Zümre tutanağının da her şeyi size özel bir şekilde mail adresinize gelir.
👉 Sistemdeki yüzlerce hazır dosyadan yararlanabilir ve işinize yarayanları yine saniyeler içerisinde mailinize alabilirsiniz.

Yenilikler

Bazı kritik hatalar çözüldü.