Panda Oyunları: Kasaba Evi

Panda Oyunları: Kasaba Evi APK indir

+ 8M
3.9
Bilgiler

Kategori:

Eğitici oyunlar

İndirin:
Panda Oyunları: Kasaba Evi on Google Play

Boyut

Paket ID

com.sinyee.babybus.marketIV

Android Versiyonu

4.4

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Kasabadaki ideal hayatına hemen başla! Kendi yeni dünyanı keşfet! Burada her şey mümkün. Hadi gel ve kendi kasaba hikayeni yarat!

KASABAYI KEŞFET
Şehirde yeni bir gün başladı! Burada gezilecek tonla yer var. Önce nereye gitmek istersin?  Hastaneden kreşe, evcil hayvan mağazasından Kiki ve Miumiu'nun evine, ayak izlerini tüm kasabaya yay!

YENI BIR HAYATA BAŞLA
Buldun mu? Kasabanın her sahnesinde pek çok eşya var! Her bir eşya ile oynamanın farklı yollarını keşfet ve birçok gizli sürpriz bul! Ayrıca eşyaları sahneler arasında kullanabilir, farklı yaşam hikayeleri oluşturmak için özgürce karıştırabilir ve eşleştirebilirsin!

SINIRSIZ YARATICILIK
Kasabada, fikirlerinizden herhangi birini gerçeğe çevirebilirsin! Kendi evini istediğin gibi dekore edebilir ya da tüylü evcil hayvanın için bir görünüm tasarlayabilirsin! Başka ne yapmak istersin? Hayal gücünü serbest bırak ve kasabada yaratıcı ol!

Panda Oyunları'nda daha birçok sürpriz seni bekliyor: Kasaba Evi'nde keşfedilecek daha nice sürpriz var!

ÖZELLİKLER:
- Özgürce keşfet ve kendi hikayeni yarat;
- Eğlence dolu 5 sahne keşfetmeni bekliyor;
- İdeal bir hayatı canlandırmak için gerçekçi simülasyon;
- Deneyebileceğin yüzlerce eşya ve etkileşim zenginliği;
- Gün boyu seninle oynayacak 30 sevimli karakter!

BabyBus Hakkında
—————
BabyBus olarak, çocukların yaratıcı güçlerini, hayal güçlerini ve meraklarını sergilemeleri için gayret ediyoruz. Çocukların dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerine yardımcı olmak için ürünlerimizi onların bakış açılarını dikkate alarak tasarlıyoruz.

BabyBus, şimdi dünyada 0-8 yaş arasındaki 400 milyon çocuk hayranı için çok çeşitli ürün, video ve daha birçok farklı eğitici içerik sunuyor! Çocukları eğitici 200'den fazla uygulama, 2500'den fazla çocuk şarkısı; Sağlık, Dil, Toplum, Bilim, Sanat ve diğer alanları kapsayan çeşitli temalarda animasyonlar yayınladık.

—————
İletişim: ser@babybus.com
Web Sitesi: http://www.babybus.com

Yenilikler