Şahin Drift & Araba Oyunu 2023

Şahin Drift & Araba Oyunu 2023 APK indir

+ 14.4M
4.1
Bilgiler

İndirin:
Şahin Drift & Araba Oyunu 2023 on Google Play

Boyut

Paket ID

com.games1st.sahindriftarabaoyunu

Android Versiyonu

5.1

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Araba Oyunları oynamaktan keyif mi alıyorsun? O zaman bu oyun tam sana göre. 100'den fazla modifiye seçeneği ve drift atma özelliği ile yeni oyunumuz yayında!

Araba oyunları 2023 denilince akla ilk gelen oyunumuz, size gerçekçi bir sürüş keyfi yaşatacaktır. Simülatör oyunları ve yarış oyunları sevenler bu oyunu kesinlikle indirmelidir. Sınırsız modifiye seçenekleriyle hayalinizdeki arabanızı yaratabilirsiniz. Araba oyunları ile şahin arabanızı seçip, yolda yüksek hız yapabilirsiniz. Usta bir şöför olun ve bir yerlere çarpmamaya özen gösterin. Daha neyi bekliyorsun? Hemen telefonuna araba oyunları indir ve bu eğlenceye sende ortak ol! Sürüş kabiliyetlerine güveniyor musun? Sende çok iyi sürücüyüm diyenlerden misin? Bunu test etmek için hemen oyunumuzu ücretsiz indir. Araba oyunları internetsiz oyun sevenler için birebirdir. Emniyet kemerinizi takın, dikiz aynalarını kontrol edin, el frenini indirin ve kalabalık şehir trafiğinde sürüşe başlayın. En hızlı arabanızı seçin ve istediğiniz gibi modifiye edin. Araba oyunları 2023 ile jantları değiştirebilir, rüzgarlık ekleyebilir, far rengini değiştirebilir, arka cama yazı yazabilirsiniz. Son güncellemeyle birlikte eklenen farklı oyun modlarıyla oyun zevkiniz iki katına çıkıyor. Bu modlardan bazıları; toplama noktası, park modu, serbest mod, yarış pisti ve rampalardır.

Oyunda para kazanmak ve yeni şeyler almak için park veya toplama modlarında ki bölümleri bitirerek daha çok para kazanabilirsiniz. Araba Oyunları tamamen Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan bir oyundur. 2023 Oyunları seviyorsan bu oyunu indirmenin tam sırası. Şahin arabanı istediğin gibi modifiye et. Arabanın rengini değiştir, rüzgarlık ekle, jantları ve cam filmleri istediğin gibi modifiye et. Gerçekçi trafik sistemiyle ve ultra hd grafiklerle eğlencenin tadını çıkar. Daha önce hiç bir yerde görmediğiniz kaput, bagaj açma gibi değişik özellikleri denemene şansını yakala. Drift atma moduyla büyük şehirde özgürce yanlamanın keyfini çıkar. 2023'ün en iyi araba oyunlarından biri olan şahin oyunu tamamen Türkçedir. Oyunda açık dünyanın tadını çıkarabilir. İstediğin gibi arabadan inip-binebilirsin. Trafik kurallarına dikkat et, kırmızı ışıkta geçme, hızlı gitme. Kurallara uymazsan polisler peşine düşecektir. En iyi şahin arabanızı seçin ve yarışa başlayın. Size verilen sürelerde görevleri bitirin. Paranızı biriktirin ve yeni arabalar satın alın.

Oyun Özellikleri
- Açık dünya
- Arabadan inip-binme
- Gerçekçi trafik ışıkları sistemi
- Yeni jantlar
- Yeni cam filmler
- Yeni spoilerler
- Yeni egsozlar
- Plaka değiştirme
- Süspansiyon ayarlama
- Farklı araba renkleri
- Ultra HD grafikler
- Devasa şehir
- Direksiyon, korna, sinyal, far seçenekleri
- Bagaj, kaput, kapıları açıp kapatma
- Gerçekçi araba fiziği
- İçten sürüş
- Birbirinden zorlu görevler
- Drift atma modu
- Serbest sürüş

Yarış Oyunları 2023 kategorisinin en iyi şahin oyunlarından olan oyunumuzu hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Türkçe Oyunlar kategorisinde zirvede bulunan şahin oyunumuz yeni güncellenmiş versiyonuyla, sizlerin huzurunuzda. Gerçekçi bir sürüş deneyimi isteyenler için dört dörtlük bir oyun. Şahin arabanızı seçip, istediğiniz gibi modifiye edin ve yarışa başlayın. Multiplayer oyun modu sayesinde arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi şahin tofaş arabanızı sürebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN
* Website: http://clapgames.app
* Bizi Instagram'dan takip edin: https://www.instagram.com/clapgamesreal/

Araba oyunumuzu beğendiyseniz puan verip, yorum yapmayı unutmayın. İyi eğlenceler.

Yenilikler

- [Modifiye] Ön cama yazı yazma eklendi.
- [Modifiye] Sol kapıya çıkartma seçenekleri eklendi.
- [Modifiye] Sağ kapıya çıkartma seçenekleri eklendi.
- Hata düzeltmeleri yapıldı.