Şahin Drift & Araba Oyunu v2

Şahin Drift & Araba Oyunu v2 APK indir

+ 361K
4.5
Bilgiler

İndirin:
Şahin Drift & Araba Oyunu v2 on Google Play

Boyut

Paket ID

com.clapgames.sahinarabadriftoyunu

Android Versiyonu

5.1

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Şahin oyunları hayranları! Beklenen an geldi. 50 Milyondan fazla indirme almış Şahin Araba Oyunumuzun ikinci sürümü yayında!

Multiplayer özelliği sayesinde arkadaşlarınla şahin aracınla drift atabilirsin!

Oyun Özellikleri
- %100 Türkçe
- Araba renk değiştirme
- Jantlar
- Rüzgarlık
- Ön Tampon
- Arka Tampon
- Dikiz aynaları
- Kaput hava girişleri
- Cam filmleri
- Sunroof
- Egsoz
- Far rengi
- Çıkartmalar
- Korna
- Plaka
- Cam yazıları
- Ultra HD Grafikler
- Yepyeni oyun modları
- Gerçekçi trafik
- Açık Dünya
- Drift mapı
- Yarış mapı
- Arkadaşlarınla online oyna
- Devasa şehir
- Sınırsız modifiye
- İçten sürüş
- Ve daha fazlası...

Şahin oyunları ve araba oyunları sevenler için özel olarak hazırladığımız Şahin Drift & Araba oyunumuz yayında! Hemen ücretsiz olarak indir ve arkadaşlarına doyasıya yarışmaya başla!

Oyunda, gerçekçi bir sürüş deneyimi sunan bir fizik motoru bulunuyor. Her bir hareket, her bir dönüş ve hızlanma, gerçek bir Şahin arabanın nasıl tepki vereceğini simüle ediyor. Yani, bu oyunu oynarken aslında bir Şahin sürüyormuş hissine kapılıyorsunuz. Aynı zamanda, oyun içinde karşınıza çıkan görevler, yarışlar ve çeşitli zorluklarla, sadece sürüş yeteneklerinizi değil, aynı zamanda stratejik düşünme yeteneklerinizi de test ediyor.

Gerçekçi bir şahin oyunu arayanlar için mükemmel bir oyun. Ultra HD Grafiklerle yeni araba oyunları kategorisinin favori oyununu hemen şimdi ücretsiz indirin. Araba oyunları sevenler için hazırladığımız oyunumuz binlerce modifiye seçeneği içermektedir. Aracının rengini değiştir, istediğin lastiği tak, rüzgarlık ekle ve daha yüzlerce modifiye seçeneğinden şahin arabana istediğiniz modifiyeyi yap. Şahin oyunlarının en iyisini hemen şimdir indir. Şahin araba oyununda modifiye yapmak için öncelikle görevleri bitir. Görevleri bitirdikçe para kazanacaksın. Kazandığın parayla şahin arabana istediğin modifiyeyi yap. Multiplayer modu sayesinde arkadaşlarını şahin oyununa davet et. Arkadaşlarınla birlikte kocaman şehirde şahin arabalarınızla dilediğiniz gibi yanlayın ve drift yapın. Gerçekçi HD grafiklerle birlikte oyun zevkiniz iki katına çıkacak. En iyi şahin oyunları listesinde zirvede olan oyunumuzu hemen indirebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN
* Website: http://clapgames.app
* Bizi Instagram'dan takip edin: https://www.instagram.com/clapgamesreal/

Şahin araba oyunumuzu beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Yenilikler

- Multiplayer drift modu eklendi.
- Multiplayer gece modu eklendi.
- Hata düzeltmeleri.