Şarkı Evreni - Müzik İndirme

Şarkı Evreni - Müzik İndirme APK indir

+ 5.5M
4.6
Bilgiler

Kategori:

Müzik ve ses

İndirin:
Şarkı Evreni - Müzik İndirme on Google Play

Boyut

Paket ID

com.tubazy.pro

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Şarkı Evreni senin için var. Sevdiğin müziği ara, dinle ve mp3 indir.

Tubazy katkılarıyla yayınlanan Şarkı Evreni bedava müzik indir uygulaması ile mp3 formatında müzik ve mp4 formatında video indirebilirsin. Hem de tek tuşla ve sınırsız. Şarkı evreni ücretsizdir ve kullanımı çok kolaydır. Sloganımız; daha iyi şarkı indirme programı varsa onu indirin. Her zaman daha da iyisini yapmak için geliştirmeye devam ediyoruz.

Şarkı evreni içinde müzik çalar özelliği de barındırır. İndirdiğiniz müzik ve videoları play müzik komutu ile dinleyebilirsiniz. Şarkı evreni internet kotanızı korur. İndirdiğiniz mp3 ve mp4 dosyaları offline modda internetsiz dinlenir. Çok yakında çalma listesi oluşturma, sıralı ve karışık çalma özellikleri de eklenecek ve sarki evreni gelişmiş müzik player özelliklerine de kavuşacak.

Uygulamamız en kolay ve hızlı şekilde mp3 indirmek için kodlandı. Gereksiz zaman kaybı yok. Reklamlar bazen can sıkabilir ancak reklamsız müzik indirmek isterseniz, reklamları kaldır pro özelliği de bulunmaktadır. Beğeniyi hak eden sarki indirme programı yaptık. Desteğiniz için tüm müzik sevenleri selamlıyoruz.

Müzik, bir toplumun kalbinin atışını temsil eder. 7'den 70'e, insanlığın birikmiş kültürel mirası olan bu ses sanatları, nesilden nesile aktarılmış ve zaman içinde evrilmeye devam etmiştir. Müzik, yüzyıllar içinde farklı kategorilere ayrıldı ve her dönemde farklı bir bedava müzik trendine sahne oldu.
Popüler kültürün hüküm sürdüğü dönemlerde pop şarkılar dünya genelinde coşkuyla karşılandı. Ardından, arabesk şarkılar modayı belirledi. Günümüzde ise rap şarkılar, en çok dinlenen tarzlardan biri haline geldi. Ancak tüm bu değişimlere rağmen, tek sabit kalan şey, şarkı indirme programlarının her zaman insanların yanında olmasıdır.

2000'li yıllarda, masaüstü bilgisayarlardan bedava mp3 indir işlemi yapılan dönemlerdi. Ancak teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte, artık cep telefonları ve tabletler aracılığıyla müzik indirme işlemi çok daha kolay ve hızlı hale geldi.

Eğer telefon ekranınız 5 inç veya daha büyükse, Şarkı Evreni'nin büyüleyici dünyasını daha iyi keşfedebilirsiniz. Ancak daha küçük ekranlarda bile bedava şarkı indirme özelliği sizi bekliyor. Tablet kullanıcıları içinse, müzik indirme programımız ekranınıza tam olarak uyum sağlayacak ve en üst kalitede hizmet sunacaktır. Ücretsiz mp3 indirme programımız, müziğe dair her ihtiyacınıza cevap vermek üzere tasarlandı.

Şarkı Evreni ile müziği yaşayın, indirin ve keyfini çıkarın. Müziğin büyüleyici evreninde keşfe çıkın ve favori şarkılarınızı her an yanınızda taşıyın!

Yenilikler

Tam ekran izleme modu geliştirildi.
Sıralı ve karışık çalma özelliği eklendi.