Shape Transform: Shifting Car

Shape Transform: Shifting Car APK indir

+ 10.6M
4.1
Bilgiler

Kategori:

Game casual

İndirin:
Shape Transform: Shifting Car on Google Play

Boyut

Paket ID

com.obg.shape.shift.race.master.shape.shifting.tranform.race.shapeshifting

Android Versiyonu

6.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Tek tıklamayla çeşitli dönüşen araçlarla Shape Transform: Shifting Car macerasına hazır olun

Şekil değiştirme basitliğinin şekil dönüştürme oyunu ve şekil değiştirme oyununa sonsuz yarış eğlencesiyle buluştuğu heyecan verici bir macera oyunu Şekil Değiştirme yarış koşusu 3d'ye hazır olun. Şekil değiştirme, eğlenceli oyunların şekil değiştirme yarışında heyecan verici bir deneyim sunan, inanılmaz ve oynaması kolay bir 3D Yarış şekil değiştirici araba dönüşümüdür. Çevrimdışı şekil değiştiren araba oyununda hızlı koşun ve şekil dönüştürme oyununda jeep 🚙, araba 🚗, paraşüt 🪂, tekne 🚤, hoverkraft, zombi kamyon 🚛, scooter 🛵, bisiklet 🚲, tank gibi çeşitli dönüşümlerin üzerinden atlamanız gerekecek , ATV , ağır bisiklet 🏍️, uçak 🛩️ ve kar kamyonu 🚐. Değişen yarışın şekil değiştirme oyunu, heyecan verici bir dönüşüm oyunu ve bitiş çizgisine ulaşmak için hızlı karar vermeyi gerektiren atlama şekli değiştirmenin hızlı tempolu şekil değiştirme oyunlarıdır. Şekil eşleştirme ve değiştirme oyunlarının hayranıysanız Şekil Dönüştürme: Değişen Araba'yı oynayın, şekil değiştirme oyunuyla birlikte sizin için ücretsiz mükemmel bir kaydırma oyunudur!

Shape Shifting oyununun sonsuz eğlencesinde farklı araçlar arasında geçiş yapmanızı sağlayan, şekil değiştirme özelliğine sahip sonsuz eğlenceye sahip en iyi ücretsiz koşu oyunu.
Araba yarışı şekil değiştirme yarışına dalın ve şekil dönüşümü sanatını keşfedeceğiniz ve şekil değiştirme oyunu ve şekil değiştirici 3d ustası olacağınız şekil evrimi araba değiştirme oyununa başlayalım. Şekil değiştirme ile sonsuz eğlencenin en iyi ücretsiz koşu oyunu, farklı pistlerde sonsuz şekil oyunu ve şekil dönüştürücü eğlencesinde farklı araçlar arasında geçiş yapmanıza ve sizi kara, hava ve denizin tüm unsurlarına götürmenize olanak tanır. Çevre şekli sıralamasına göre çoklu dönüşümlere dönüşün ve şekil değiştiren dönüşüm yarış oyunlarında herkesi yenerek şekil değiştirme 3d ve şekil dönüşümü yarış oyununun kazananı olun. Bir araba simülatörü araba değiştirme oyununda, karakteri farklı araçlara dönüştürmek için önünüzün şeklini hızla değiştirmeniz gerekir. Eğer zamanında mükemmel bir şekle sokmazsanız kaybedersiniz ve baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Shape Shifting yarışının ve değişen ustalık oyunlarının oynanışı çok kolaydır. Çöp Adam yarışındaki tercihinize göre ekrana tıklayın ve şekil sıralama görünümünüzü değiştirin. Araba yarışı oyunlarında, birçok engel ve karmaşık arazi gemisi şekli ile koşu yarışında heyecan verici bir yarışa katılacaksınız, engellerle ve şekil dönüştürücü 3d'nin zorluklarıyla dolu karmaşık pistlerde gezinmek için şekil değiştirme yarışında ve hızlı reflekslerde becerilerinizi kullanmalısınız. şekil değiştirme oyunu. Her araç, gemi şekli, eğlenceli oynanış ve herkes için zorluklar açısından benzersiz avantajlar sunuyor!

Şekil Dönüşümü: Vites Değiştiren Araba Özellikleri:
🛩️ Araba vites değiştirmenin basit tek dokunuşlu kontrolleri.
🚤 Araç dönüşümü için tek elle vites değiştirme yarışını oynayın.
🚗 Shift şekli her yaşta keyifle kullanılabilir.
🏍️ Oynaması kolay, ustalaşması zor şekil değiştirme oyunları.
🚐 Farklı ortamlara sahip heyecan verici seviyeler.
🪂 Serbest şekillerin çoklu karakterlerini şekillendirin ve dönüştürün.
🚲 Herkes için tatmin edici ve eğlenceli bir oyun!

Şekil değiştirmeli araba yarışı 3d'nin değişen macera araba değiştirme oyununu oynamaya hazır olun, bu nedenle yarış koşusu 3d'nin yarış eğlencesini tamamlayarak bir yarış ustası olma mücadelesini indirin ve kabul edin.

Yenilikler

Fix Minor Bugs.
Improve Quality.