SoulChill - Tanışma & Sesli

SoulChill - Tanışma & Sesli APK indir

+ 20.2M
3.4
Bilgiler

Kategori:

Sosyal

İndirin:
SoulChill - Tanışma & Sesli on Google Play

Boyut

Paket ID

com.live.soulchill

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
SoulChill gençler için tasarlandı! SoulChill'de milyonlarca çevrimiçi Souler ile stres yaşamadan sohbet edebilir, sesli sohbet odalarınızı oluşturabilir ve başkalarının odalarına katılabilirsiniz. Günlük hayatınızı, hobilerinizi paylaşın, ardından başkalarıyla arkadaş olun.

🎉 Sesli Sohbet Odası🎉
-Rahatla & Sohbet Et. Grup sesli sohbet odalarına katıl veya kendi Canlı Sohbet Odanı oluştur. Favori odanda Parti yap & Sohbet Et. Biz insanların kendilerini göstermelerini ve olumlu, sağlıklı, yaratıcı bir şekilde etkileşim kurmalarını mümkün kılıyoruz.

🤳 An🤳
-İstersen bir selfie , istersen de sesin ya da seni mutlu eden herhangi küçük bir şey olsun, hayatının her anını paylaş.

💬 Anlık Sohbet💬
-İlgi alanlarınız veya en son trendler hakkında konuşmak için arkadaşlarınızla bire bir metin sohbeti veya sesli sohbet başlatın.

🔮 Ruh Testi🔮
-Herhangi bir kişisel verin toplanmadan, kişiliğini görmek için birkaç kolay soruyu yanıtla. Senin hakkında ne kadar isabetli tespitler yaptığımızı görmek ister misin? Hemen Testi yap ve gör!

SoulChill, Souler'ların etkileşim kurabilmesi için Rahat bir Sohbet alanı sağlar. Burada lütfen nazik ve saygılı olun, diğer Souler'lara karşı sevecenlik gösterin.

Soru ve Görüşleriniz için lütfen bizimle feedback@soulchill.live aracılığı ile iletişime geçin

Kullanım Koşulları: https://www.soulchill.live/terms.html
Gizlilik Politikası: https://www.soulchill.live/policy.html

Yenilikler

1.Hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonları