Tansiyon Uygulaması

Tansiyon Uygulaması APK indir

+ 48.9M
4.1
Bilgiler

Kategori:

Sağlık

İndirin:
Tansiyon Uygulaması on Google Play

Boyut

Paket ID

bloodpressure.bloodpressureapp.bloodpressuretracker

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Tansiyon Uygulaması, tansiyon bilgilerini bulmanıza, tansiyon değişimini takip etmenize yardımcı olan ve sağlığınız için faydalı iyi yaşam tarzına ait ipuçları sağlayan güvenilir, güvenli ve hızlı bir yardımcıdır.

İstediğiniz tansiyon bilgilerinin hepsini tek bir uygulamada toplamak zor olabilir. Tansiyon Uygulaması, tansiyon değerlerinin aralıkları, tansiyon değerinin değişim eğilimi ve tansiyon hakkında aradığınız diğer bilgileri öğrenmenize yardımcı olabilir.

Kullanımı kolay bu tansiyon uygulaması ile tansiyonunuzun sağlıklı aralıkta olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Tansiyonunuza yakın ilgi göstermenize ve yaşam tarzınızdaki küçük değişiklikleri tespit etmenize hızla ve kolayca yardımcı olacağına inanıyoruz.

Tansiyon Uygulamasını kullanarak tansiyonunuzun tamamen farklı şekillerdeki (yatarken, otururken, yemekten önce/sonra, vb.) durumunu öğrenebilirsiniz. Hiç kuşkusuz daha az çaba harcayarak daha iyi sonuçlar alarak sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.

Tansiyonunuzdaki değişimleri dışa aktararak doktor randevunuzda paylaşabilirsiniz. Uygulamamız ipuçları ve yöntemler sunarak sağılığınızın uzun vadede iyileşmesini sağlar.

Dahası, tansiyonunuz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, biz her zaman yanınızdayız ve size yardımcı olmak için buradayız.

Yenilikler