The Ants: Underground Kingdom

The Ants: Underground Kingdom APK indir

+ 36M
4.5
Bilgiler

Kategori:

Strateji oyunları

İndirin:
The Ants: Underground Kingdom on Google Play

Boyut

Paket ID

com.star.union.planetant

Android Versiyonu

4.4

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
The Ants: Underground Kingdom'da nihai Karınca Hükümdarısınız karınca yuvası inşa edin, kraliçeye liderlik edin, koloniyi büyütün ve düşmanlara karşı kolonizi savunun. Karınca imparatorluğunuzun görkemi ve refahı için, kendi stratejilerinizi ve becerilerinizi sergilemeniz gerekir.

- Karınca Yuvası İnşa Et
Bir karınca kolonisinin karınca yuvası, yavruların büyümesi için güvenli bir yer sağlayan bir imparatorluğun kalesiyle aynıdır. Karınca yuvası düzeni stratejik olarak çok önemlidir, bu nedenle kovanınızı akıllıca planlamalı, tüneller inşa etmeli ve böylece ideal karınca imparatorluğunuzu kurmalısınız!

- Karıncalar Üret
Karınca sayısı, bir karınca imparatorluğunun yükselişini ve düşüşünü temsil eder. Karınca imparatorluğunuzun gelişimi için mümkün olduğunca çok sayıda karıncayı yumurtadan çıkarmalısınız. Onları savaşmaya, kaynakları yağmalamaya ve bölgenizi genişletmek için kullanın!

- Karıncaları Mutasyona Uğrat
Kaynakları yağmalamak ve bölgeyi genişletmek için güçlü bir Karınca Birliği inşa etmelisiniz. Çok sayıda gelişmiş Asker Karıncaya ek olarak, Karınca Birlikleriniz için de liderlere ihtiyacınız var: Özel Karıncalar. Mutant yumurtaları kuluçkalayarak güçlü Özel Karıncalar elde edebilirsiniz. Karınca Birliğiniz, Asker Karıncalar ve Özel Karıncaların uygun bir kombinasyonu ile zafere ulaşabilirsiniz!

- İttifak Oluştur
Tek başına savaşmak asla kolay olmayacak. Başarı sadece benzer düşünen ittifakların olacaktır. Bir İttifak oluşturarak veya bir İttifak'a katılarak, birlikte büyüyerek ve birlikte savaşarak, birbirinize yardım edebilirsiniz. Müttefiklerin de yardımıyla emrindeki karınca imparatorluğu, bu Karınca Krallığı'ndaki yerini mutlaka alacak!

The Ants: Underground Kingdom, size kesinlikle daha iyi bir oyun deneyimi sunacak olan anında çevrimiçi müşteri hizmeti sağlar. Ne tür sorularınız olursa olsun, elimizden geldiğince yardımcı olmak için buradayız. Bizimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz:
◆ Discord: https://discord.gg/PazRBH8kCC
◆ Facebook: https://www.facebook.com/TheAntsGame
◆ Support E-mail: theants@staruniongame.com
◆ TikTok: @theants_global
◆ LINE: @theants ("@" ifadesini unutmayın) 
◆ Official website: https://theants.allstarunion.com/

Dikkat!
The Ants: Underground Kingdom'ı indirmek ücretsizdir. Ancak oyundaki bazı öğeler ücretli olabilir. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasında tanımlandığı gibi, oyuncuların indirebilmesi için en az 3 yaşında olması gerekir. Ayrıca, bu çevrimiçi bir oyun olduğu için cihazların ağa erişimi olmalıdır.

Yenilikler

[Optimizasyon]
1. Sonsuz Vahşi döneminde iyileştirilmiş, kulede 10'den fazla yerleştirilmiş kuyruğu bulunduğunda, bina veya en yüksek 10 hızlı kuyruğu yok edebilirler.
2. Sezon s ırasında, birliği savaş arayüzündeki liderin bilgileri iyileştirildi ve liderin evi alan sunucusu önünde eklendi.
3. Askeri karıntılı toplum kayıtlarını lider tarafından aradığı sonsuz Wilderness döneminde iyileştirdi ve tekrar girdikten sonra tutuklanmaya devam etti.