TikTok Lite

TikTok Lite APK indir

+ 785M
4.3
Bilgiler

Kategori:

Sosyal

İndirin:
TikTok Lite on Google Play

Boyut

Paket ID

com.zhiliaoapp.musically.go

Android Versiyonu

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
TikTok Lite, severek kullandığınız TikTok'un daha hızlı ve küçük sürümüdür. Yavaş ağlarda en iyi performansı sunacak şekilde tasarlanan uygulama, küçük bir paket hâlinde gelir ve veri masrafını azaltır.
TikTok Lite sadece 9 MB alan kaplar, videoları çok daha hızlı yükler, yeni ve iyileştirilmiş kolay kullanımlı özellikleriyle daha iyi bir içerik oluşturma deneyimi sunar.
TikTok Lite; 2 GB'ın altında RAM'e ya da sınırlı veriye sahip, 2G veya 3G ağlara bağlanan bir telefondaysanız tavsiye edilir.

■ Size özel seçilen milyonlarca TikTok videosu izleyin
İzlediklerinize, beğendiklerinize ve paylaştıklarınıza göre sizin için hazırlanan kişiselleştirilmiş video akışı. Zevkinize hızlı bir şekilde adapte olan TikTok, izlemeyi asla bırakmak istemeyeceğiniz ilginç, yerinde, eğlenceli, tuhaf ve dikkat çekici videolar sunar.

■ Global içerik üreticileri topluluğuyla eğlenin ve onlardan ilham alın
TikTok Lite her bağlantıyı önemli kılar! Milyonlarca içerik üreticisi, TikTok'ta muhteşem yeteneklerini, değerli anlarını ve bilgilerini paylaşıyor. TikTok topluluğuyla bağlantı kurarak ilham alın.

■ Dans, Komedi, Vlog, Yiyecek, Spor, Kendin Yap, Hayvanlar ve diğer her şey. Bitmek bilmeyen kategorilerden yeni videolar keşfedin.

Son Öne Çıkanlar:
- Daha ilginç videolar oluşturun: TikTok artık video oluşturmak için kullanılan efektlerin adını gösteriyor. Aynı efektle çekilen diğer videoları görmek için ada dokunun ya da kendi videolarınızı oluşturmak için efekti kullanın.
- Olağanüstü uygulama boyutu: Uygulama paketi boyutu Android 4.4 altı cihazlarda %40 azaltıldı.
- Daha kişiselleştirilmiş bir izleme deneyimi: 30 saniyeden uzun videolar için ilerleme çubuğu ve sürükle ve bırak desteği artık mevcut.
- Daha akıcı ve stabil bir kullanıcı deneyimi: Genel deneyimi geliştirdik. Çökme oranı belirgin ölçüde azaldı, uygulamanın yanıt verebilirliği ve sayfa yükleme hızı belirgin ölçüde iyileştirildi.
- Arkadaşlarınızı bulup onlarla bağlantı kurmak için daha kolay bir yol: Kullanıcılara tüm TikTok topluluğuyla bağlantı kurma olanağı sunan arkadaş önerisi özelliği eklendi.

* Geri bildiriminiz mi var? feedback@tiktok.com adresinden veya Twitter'da @tiktok üzerinden bizimle iletişime geçin.

Yenilikler

As always, we've included improvements to performance for a better app experience. Get the latest update to try it now.