Triple Tile

Triple Tile APK indir

+ 30.3M
4.2
Bilgiler

Kategori:

Game casual

İndirin:
Triple Tile on Google Play

Boyut

Paket ID

com.tripledot.triple.tile.match.pair.game.three.master.object

Android Versiyonu

5.1

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
En yeni üçlü taş eşleştirme oyunu Triple Tile karşınızda! Eğlenceli ve zorlu bölümlerde, taşları doğru bir şekilde eşleştirerek ilerleyin. Kolay öğrenilebilir mekanikleri ve bağımlılık yapan oynanışıyla Triple Tile, üçlü eşleştirme bulmacalası sevenler için en iyi oyun! Klasik Mahjong eşleştirme oyunlarını alıp onları 21.yüzyılın baş döndürücü 3B grafikleriyle harmanlayan Triple Tile, bulmaca seven yetişkinler için birebir. Taşları eşle, bölümleri geç, zirveye ulaş!

Yetişkinler için olan klasik eşleştirme oyunlarında, üç veya daha fazla 3B taşı eşleştirdiğinizde, taşlar desteden temizlenir. Oyunda ilerledikçe bölümler zorlaşır. Engelleri aşmak, taşları eşleştirmek ve bölümleri geçmek için stratejik düşünmen gerekiyor. Ancak bu şekilde büyükusta olabilirsin!

Triple Tile Üç Taşlı Bulmaca oyununda:
*RAHATLATICI BULMACA OYUNLARIYLA ZEN’İNİ BUL: Dokun, taşları eşleştir ve tekrarla! Triple Tile’ın 3B tasarlanmış taşlarıyla hem zihniniz hem de gözleriniz rahatlayacak!
*TAŞLARI EŞLEŞTİRİP BULMACALARI ÇÖZEREK BEYİN JİMNASTİĞİ YAP: 3B taşlarla hazırlanmış karmaşık bölümler seni bekliyor. Hadi! Sen de oyna ve beyin jimnastiğine başla.
*MUHTEŞEM OYUN DÜNYASINDA GEZİN: İlerlemeni takip et ve bölümleri geçtikçe haritada yeni bölgeleri aç. Muhteşem sahiller ve yağmur ormanları… Yetişkinler için geliştirilmiş bu üçlü eşleştirme oyunu, sizin her gün yeni diyarlara götürecek!
*YÜZLERCE RAHATLATICI BULMACA VE KLASİK EŞLEŞTİRME OYUNLARI: Taşları eşleştir ve rahatla
*DÜZENLİ GÜNCELLEMELER: Bölümlerin bitmesinden mi endişe ediyorsun? Merak etme, düzenli olarak yeni bölümler ekleniyor olacak!

Sen de Triple Tile eşleştirme oyununu oynamaya başla. Dokun, taşları eşleştir ve bu modern mobil Mahjong eşleştirme oyunuyla zihnini rahatlat. Triple Tile, yetişkinler için klasik üç taşlı eşleştirme bulmacalarındaki rahatlatıcı yapıyı, özel tasarlanmış 3B taşlarla birleştirerek sizi saatlerce eğlendirecek ve sonunda sizi eşleştirme ustası yapacak bir oyun sunuyor.

Sence eşleştirme ustası olabilir misin? Klasik eşleştirme oyunlarından esinlenmiş 3B taşlarla bezenmiş bulmacaları çöz. 3 taşı eşleştir, desteyi temizle ve birbirinden güzel bölümlere ulaş. Büyük eşleştirme ustası olmak için birbirinden güzel manzaralara sahip bölgelerin içinden geçip haritanın zirvesine ulaş.

Yetişkinler için bir eşleştirme oyunu olan Triple Tile’ı indir ve rahatlatıcı bulmaca yolculuğuna hemen başla. 3B taşlardaki manzara resimleriyle gerçeklikten uzaklaşıp, farklı diyarlara seyahat et.

Yüzlerce rahatlatıcı bulmaca bölümleri ve yetişkinler için eşleştirme oyunlarıyla, her zaman oynayacak yeni bir bölümünüz olacak. Düzenli eklenen yeni bölümlerle, bu eşleştirme oyunu size sürekli yeni bir şeyler sunuyor olacak.

Triple Tile; yetişkinler için tasarlanmış ve onları bir eşleştirme ustası olma yoluna sokan en yeni üç taş eşleştirme oyunudur. Bağımlılık yapan oynanışı, nefe kesen grafikleri ve birbirinden zorlu bölümleriyle Triple Tile, zihninizi rahatlatmak için en ideal eşleştirme oyunudur. Sıradan bir oyuncu olsanız da, hardcore bir oyuncu olsanız da Triple Tile’daki eşleştirme bulmaca oyunlarını oynayarak geçirdiğiniz sürede çok eğleneceksiniz. Triple Tile’ı indirin ve bu oyunun bulmaca hayranları tarafından neden bu kadar çok sevildiğini keşfedin!

Triple Tile’ı şimdi indir ve taşları üçer üçer eşleştirmeye başla! Yetişkinler için tasarlanmış eşleştirme oyunlarını ve 3B taş bulmacalarını çöz. Yeni başlayan biri de olsanız, bir üçlü eşleştirme bulmaca ustası da olsanız, Triple Tile size saatlerce eğlence vaat ediyor. Eğlenceli ve zorlu oynanışıyla, siz de taşları eşleştirmeye başlayın!

Triple Tile eşleştirme bulmaca oyununu şimdi indir!

Yenilikler

More relaxing fun. Update today for more levels, bug fixes and more.