TRT Çocuk Oyun Dünyası

TRT Çocuk Oyun Dünyası APK indir

+ 1.4M
4
Bilgiler

Kategori:

Eğitici oyunlar

İndirin:
TRT Çocuk Oyun Dünyası on Google Play

Boyut

Paket ID

com.trtcocuk.gameworldapp

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Birbirinden farklı oyunlarla dolu eğlence merkezini keşfedin, heyecan verici oyunları oynadıkça büyüyen kasabayı istediğiniz gibi düzenleyin.

TRT Çocuk Oyun Dünyası’nda, eğlenceli yeni oyunları oynarken, kendi dünyanızı oluşturun. Bulutların arkasında gizli kasabayı keşfedin, en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi istediğiniz gibi tasarlayın.

TRT Çocuk Oyun Dünyası’nda farklı mekan ve karakterlerle oynayabileceğiniz, bulmaca, spor, işletme, aksiyon, aksiyon ve eğlence, su, sanat, müzik, rakam ve şekil oyunları yer alıyor. İki kişilik oyunlarımız da eğlencenize eğlence katıyor. Oyunları oynadıkça farklı karakterler ile karşılaşın, açılan yeni bölgelerde karşınıza çıkan sürprizler ile keyifli vakit geçirin.

Şimdi hayal edin ve kasabanızı benzersiz yapın! Güncellemelerle yeni mekanlar, karakterler ve yepyeni oyunlar eklemeye devam edeceğiz.

Aileler İçin

TRT Çocuk Oyun Dünyası, uzman psikolog ve eğitimciler gözetiminde, 3-8 yaş arası çocuklara farklı ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmak için hazırlandı. Uygulama içindeki oyunlar çocukların bilişsel, duygusal, sosyal gelişimlerini ve dikkat, neden-sonuç, akıl yürütme, el-göz koordinasyonu gibi becerilerini destekler.

Ebeveynler için özel olarak hazırlanmış ebeveyn panelinden uygulama kullanım istatistiklerine erişebilir, analizler sayesinde çocuğun ilgi alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygulama reklam ve yönlendirme içermez.

Hakkımızda

TRT Çocuk; hayal gücünü destekleyen, eğlenceli ve eğitici oyunlar sunar. TRT Çocuk tarafından sunulan 36 oyun bugüne kadar 70 milyondan fazla indirildi. TRT, TRT Çocuk ve diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi https://www.trt.net.tr/Kurumsal/tarihce.aspx adresinden edinebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Gizlilik Politikası

Çocuğunuzun kişisel veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir konu. Çocuğunuzla veya sizinle ilgili kişisel bilgileri toplamıyoruz ve 3. şahıslarla paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiçbir kısmında reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun uygulama içindeki aktiviteleri siz ya da çocuğunuz istemediği takdirde uygulama dışında paylaşmıyoruz. Daha detaylı bilgi için Link sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim
trtcocukoyundunyasi@trt.net.tr
TRT Genel Müdürlüğü, Turan Güneş Bulvarı, Oran, Çankaya, Ankara

Özellikler

Birbirinden eğlenceli oyunlar
Türkiye bölgesinden eşsiz mekanlar
Birbirinden farklı karakterler
Birbirinden farklı taşıtlar

Yenilikler

Bazı iyileştirmeler yapıldı.