Undawn

Undawn APK indir

+ 3M
4.1
Bilgiler

Kategori:

Rol oyunları

İndirin:
Undawn on Google Play

Boyut

Paket ID

com.tencent.cosg

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Undawn, Level Infinite tarafından, Unreal 4 motoru kullanılarak geliştirilmiş gerçekçi, oldukça geniş bir açık dünya oyunu. Bu uçsuz bucaksız arazilerle çevrili ve değişken hava koşullarının bulunduğu dünyada, hayatta kalmak için çevrenin karakterine uyguladığı gerçek zamanlı fiziksel ve hatta ruhsal etkilerle mücadele etmelisin. Ayrıca, hayatta kalabilmek için seyahatlere çıkıp bu kıtayı keşfetmen, yeni eşyalar yapmayı öğrenmen, çeşitli silahlarda ustalaşman, sığınaklar inşa etmen ve tüm bu süreçte sıkıntılarına yoldaş olacak yeni dostlar edinmen gerekiyor.

NASIL HAYATTA KALACAĞINA SEN KARAR VER
Undawn içerisinde, sürekli dikkat etmen gereken 12 tane hayatta kalma göstergesi bulunuyor. Bu göstergelerden bazıları; vücut tipi, açlık ve susuzluk, sağlık ve enerji seviyeleri şeklinde sıralanabilir. Bu 12 gösterge, toplamda bir hayatta kalma matrisi oluşturarak oyun içindeki hareket ve davranışlarını yönetebilmene yardımcı oluyor. Bu, karakterinin fiziksel durumuna sürekli dikkat etmeni gerektiren bir oyun. Susadığında içmek için su bulmalı, acıktığında yemek yiyerek enerjini toplamalısın. Bunların yanında, ne zaman dinleneceğini bilip vücudunu sağlıklı tutman da çok önemli... Böyle tehlikelerle dolu bir dünyada, fazla hazırlık göz çıkarmaz!

BU DEVASA AÇIK DÜNYAYI KEŞFET
Undawn’ın geniş dünyası; ovalar, ormanlar, madenler ve hatta terkedilmiş bir şehirden oluşuyor... Bu dünyanın neresinde bulunduğun, hayatta kalmak için ihtiyacın olan kaynaklara ne şekilde ulaşabileceğini doğrudan belirliyor. Bazen avcılık ve toplayıcılıkla ihtiyaçlarını karşılayabilirken bazen de oltayı eline alıp balık tutman gerekebilir... Her an vahşi hayvanların saldırısına uğrayabilir ya da asit yağmuru veya kum fırtınası gibi zorlu hava koşullarına maruz kalabilirsin. Tüm bunlar, hayatta kalma mücadeleni daha da zorlaştıracak unsurlar. Bu noktada asıl soru, sen bu mücadeleye hazır mısın?

HARAP OLMUŞ BİR DÜNYAYI YENİDEN İNŞA ET
Konutunu dilediğin herhangi bir konumda inşa edebilir, diğer oyuncularla birlikte hareket ederek herkes için sıcak bir sığınak olacak bir kamp bile oluşturabilirsin. Zorlu hayat koşulları karşısında iş birliği ve can yoldaşlığı belki de en güçlü silahlardan biri ve hâliyle Undawn deneyiminin de temel bir parçası. Hayatta kalmak için hep birlikte çabalamanın keyfini hisset!

HAYATTA KALMAK İÇİN EKİP OL
Undawn'ın devasa açık dünyasında hayatta kalmak için en güvendiğin arkadaşlarını yanına al, istersen grup istersen de klan olarak zorluklara karşı savaş. Topluluklara özel etkinlikere katılarak birbirinden özel hediyelerin sahibi olurken, hem PVE hem de PVP'de üst sıralara çıkmak için mücadele ver. Dostlarınla birlikte kuracağın Kamp ayrıcalıklarından yararlanırken, diğer Kamp üyelerinin senin topraklarını ele geçirmesine izin verme.

SINIRSIZ KEŞİF VE SAYISIZ HİKÂYE SEÇENEĞİ
Bu hayatta kalma mücadelesinde girdiğin etkileşimler ve yaptığın tercihlerle kendi yolunu çizeceksin ve bu yolda kimi ilgi çekici, kimi cesaret verici pek çok felaketzedeyle karşılaşacaksın. Oyundaki her bir yerleşim, hayatta kalmanın ve yaşamanın kendine göre bir yolunu bulmuş. Sen de kendi hikâyeni yazarken yolda karşına çıkacak bu benzersiz becerileri cebine koy ve hayatını kendi istediğin şekilde yaşamak için elini güçlendir.

YOLUNU KENDİN ÇİZ
Nişancılık oyunlarındaki deneyimimizi Undawn'a da taşıyarak size gerçeğine yakın bir çatışma denetimi, akıcı savaşlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli stratejik eşyalar sunuyoruz. Tekli mücadeleler, takım savaşları ve PvP oynanışı gibi çok sayıda oyun modu arasından dilediğini seç ve sürükleyici, heyecan dolu çatışmalar yaşa.

Yenilikler

Selam ‘’Kuzgunlar’’, Undawn’a hoş geldiniz!
Undawn dünyasındaki maceranızda;
1. Kıyamet sonrası açık bir dünyayı keşfedecek,
2. Düşmanlarla dolu bir ortamda hayatta kalacak,
3. Kendi evinizi inşa edip onu geliştirecek,
4. Temel ihtiyaçlarınızı gidererek yaşamaya devam edecek,
5. ‘’Kuzgunlar’’ın hikâyesini öğrenecek,
6. Yeni dostlar edinip onlarla daha iyi bir dünya kuracaksınız.
Undawn’ı oynadığınız için teşekkürler! Keyifli oyunlar dileriz.