Vodafone Pay

Vodafone Pay APK indir

+ 1.8M
4.6
Bilgiler

Kategori:

Finans

İndirin:
Vodafone Pay on Google Play

Boyut

Paket ID

com.tmob.vodafonewallet.prod

Android Versiyonu

5.0

Yayınlanma Tarihi:

indirme

141.6M

App Description
Vodafone Pay

Vodafone Pay, banka müşterisi olmadan herhangi bir operatörü kullanırken tek uygulama ile finansal işlerinizi yönetmenizi sağlıyor. ​​Online ve mağaza içi alışveriş, ATM’den para çekme, fatura ödeme, Vodafone faturasız hatlara TL / paket yükleme, mobil ödemeleri yönetme, limit artırma ve otomatik bakiye yükleme, öğrencilerin harçlıklarını verme ve kullanımı izleme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Vodafone Mobil Ödeme ile harcamalarını faturalı hatlar için faturaya yansıtarak, faturasız hatlar için TL bakiyeden düşerek kolayca ilerleyebilirsiniz.

Yepyeni Bir Özellik: Şimdi Elektrik, Su ve Doğalgaz Faturalarınızı Vodafone Pay ile Ödeyin!
Vodafone Pay ile elektrik, su ve doğalgaz faturalarınızı artık tek bir uygulamadan kolayca ödeyebilirsiniz. Elektrik faturası ödeme, su faturası ödeme ve doğalgaz faturası ödeme seçeneklerine uygulamanın içinden kolayca erişebilirsiniz.

Vodafone Pay Avantajları

- Herhangi bir banka müşterisi olmadan ve hangi operatörün müşterisi olursanız olun kullanabileceğiniz, basit finansal işlemlerinizi tek bir uygulama üzerinden yönetmenizi sağlayan bir mobil Wallet (cüzdan) uygulamasıdır.
- Vodafone Pay için 12 yaşından büyük olmak yeterli. Harçlıklarını yanında taşımak istemeyen ve gerektiğinde online olarak harcamak isteyenler için pratik ve güvenilirdir.
- Vodafone Pay’e sahipseniz Vodafone faturalarını öderken sıra beklemeniz gerekmez.
- Vodafone Pay’in QR kod ile ödeme / kare kod ile ödeme özelliği sayesinde fiziksel alışverişlerinizde hızlı ve güvenilir ödemeler yapabilir, QR kod ile para çekme özelliği ile işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
- Vodafone Pay ile faturalarınızı tek bir uygulamadan hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Elektrik faturalarınızı, su faturalarınızı ve doğalgaz faturalarınızı ödeyebilir ve uygulamadan takibi sağlayabilirsiniz.
- Vodafone Kolay Paket avantajları da Vodafone Pay’e özel olarak sunuluyor. Örneğin faturasız Vodafone’lular, Vodafone Pay ile paketlerini indirimli ödüyor. Kolay paketleri inceleyerek bu avantajları kullanabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Pay ile TL yüklemesi yapılabiliyor.
- Sanal ya da fiziksel Vodafone Pay kartın kullanım limitinin artırabilirsiniz. Kredi Kayıt Bürosu tarafından kart bilgileriniz onaylandıktan sonra limitinizi 1250 TL’den 30.000 TL’ye kadar yükseltebilirsiniz. Burada Günlük / aylık yükleme ve harcama limiti 30.000 TL olup, ATM’den nakit para çekme limiti 1.000 TL’dir. Ayrıca Vodafone Pay Kart’a otomatik bakiye yükleme talimatı da verebilirsiniz.

Kimler Vodafone Pay Kullanabilir?

Vodafone Pay kullanımı için 12 yaşından büyük olmak yeterli! Bununla beraber Vodafone pay hesabı açmak için bir banka müşterisi olmak ya da Vodafone hat sahibi olmak zorunda değilsiniz.

Vodafone Pay Kullanmanın Avantajları

Cüzdanım ile bakiye yükleme, kolay paket yükleme, cep TL yükleme ve fatura ödeme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. 18 yaşından küçüklerin nakit ihtiyaçları için uygun bir yöntem sunar. Hem ebeveynlerin çocukların harcamalarını takip etmelerine olanak verir hem de çocukların dijital alışveriş yapmalarını sağlar. Yanınızda kredi kartı, banka kartı veya nakit taşımak istemediğiniz durumlarda da kullanışlıdır. Fatura ödemek de kolaydır. Gamerlar da dijital oyun içi harcamalarını Vodafone Pay ile yapabilmektedir. Vodafone Pay kullanıcılarına özel kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, yurtdışında da alışveriş yapabilirsiniz.

Vodafone Pay Hesabı Nasıl Açılır?

Vodafone Pay’i hemen indirebilirsiniz. 12 yaşından büyükseniz TCKN, ad, soyad, doğum tarihi, uyruk, gsm, meslek, e-posta girdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. ​​Vodafone Pay ile alışveriş yaparken belirlediğiniz bütçeye sadık kalmanız kolay. Size özel bazı fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Vodafone Pay Uygulaması için daha fazla bilgi için https://www.vodafonepay.com.tr/’yi ziyaret edebilirsiniz.

Yenilikler

Vodafone Pay'e yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz. Görüşlerin çok değerli, uygulamamızı puanlamaya unutma :)